Hyperx Cloud Alpha S abartılmış mı?

Ben zaten evde çok yüksek sesle kullanmıyorum kulaklığı sanırım sıkıntı olmaz. Dediğiniz yazılımı da indireceğim. Sanırım eq ayarları yapılmıyor o programdan değil mi? Teşekkür ederim.
Evet eq ayarı maalesef yok. Deneyimlerime göre gerek de yok zaten. Hayırlı olsun bu arada.

MH752 daha iyidir. Bence. Bu arada artılar neden düzensiz?
Mh752 en sevdiğim kulaklıktı, ta ki herkesin crosstalk sorunu yaşadığını duyuncaya dek. Bu yüzden çok da önerilecek bir kulaklık değil bence. (Ses kalitesi mükemmel fakat crosstalk çok büyük bir mikrofon sorunu.)

Mh752 en sevdiğim kulaklıktı, ta ki herkesin crosstalk sorunu yaşadığını duyuncaya dek. Bu yüzden çok da önerilecek bir kulaklık değil bence. (Ses kalitesi mükemmel fakat crosstalk çok büyük bir mikrofon sorunu.)
O kulaklığı kafada elememin sebebi oldu malesef.
Hocam bende Alpha S siparişi verdim pazartesi ancak deneyebilirim. Ama arkadaş biraz aklımı karıştırdı. Genel olarak herkes çok iyi diyordu. Sizce nasıl genel olarak. Ayrıca daha önce hyperx kullanmamıştım hiç, gelince güncelleme dışında yapmam gereken birşey yok sanırım yazılım vs gibi değil mi?
Bence abartılıyor. Cloud 2 ve Alpha S i aynı anda denedim net bir şekilde Cloud 2 ayak seslerini daha iyi veriyor.

Son düzenleme:
O kulaklığı kafada elememin sebebi oldu malesef.

Bence abartılıyor. Cloud 2 ve Alpha S i aynı anda denedim net bir şekilde Cloud 2 ayak seslerini daha iyi veriyor.

Hocam başka bir model sipariş vermiş miydiniz?

Blackshark V2 x modelinde ne gibi sorunlar var acaba? Deneyimleme şansınız oldu mu?
V2 X f/p bir ürün. Ses kartı yok, THX sadece 1 haftalık deneme sütümü olarak kullanılabilmekte, sürücüleri daha düşük seviyede ve mikrofonu çıkmamakta.
Hocam yaklaşık 1200₺ Amazonda biraz bütçemi aşıyor.
İtopyada 900 TL, Fakat kutuya açtığınız anda iade şansınız yok oluyor.

Geri
Yukarı