HyperX Cloud Alpha s düşük ses sorunu

• Konuyu başlatan edgawm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 12B
Merhabalar. 7.1 özelliğini açmadan ses seviyesi yeterli geliyor mu size?
Ben aldım. 7.1siz ses kalitesi iyi ancak seviye olarak aşırı düşük.
Eğer 7.1'siz ses seviyesinden memnun iseniz harhangi bir ayarlama vs ile mi oldu bu? Çözümünüz var mı?
Arkadaş haklıymış dostum. Alpha S'in ses seviyesi gerçekten düşük, ben şu anda Cloud 2 kullanıyorum ve Cloud 2 ilk elime geçip denediğimde inanamamıştım aradaki farka. Yalnız sorun kulaklıkta değil ses kartında, yan yana denediğim için biliyorum. Cloud 2'nin ses kartını Alpha S'e taktığımda yine çok iyiydi sesi. Kulaklıkta o güç var ama ses kartında kısıtlamışlar. İade imkanınız varsa edip Cloud 2 almanızı öneririm, en azından Cloud 2 ses kartı bulmaya çalışabilirsiniz. Büyük ihtimal siz de benim gibi "Cloud 2 çok iyiydi Alpha S 5-6 yıl sonra çıktı çok daha iyidir" diye düşünüp aldınız ama maalesef öyle değil. İki kulaklığı da birer yıldan fazla kullanmış birisi olarak rahatlıkta Cloud 2 daha iyi diyebilirim.

Arkadaş haklıymış dostum. Alpha S'in ses seviyesi gerçekten düşük, ben şu anda Cloud 2 kullanıyorum ve Cloud 2 ilk elime geçip denediğimde inanamamıştım aradaki farka. Yalnız sorun kulaklıkta değil ses kartında, yan yana denediğim için biliyorum. Cloud 2'nin ses kartını Alpha S'e taktığımda yine çok iyiydi sesi. Kulaklıkta o güç var ama ses kartında kısıtlamışlar. İade imkanınız varsa edip Cloud 2 almanızı öneririm, en azından Cloud 2 ses kartı bulmaya çalışabilirsiniz. Büyük ihtimal siz de benim gibi "Cloud 2 çok iyiydi Alpha S 5-6 yıl sonra çıktı çok daha iyidir" diye düşünüp aldınız ama maalesef öyle değil. İki kulaklığı da birer yıldan fazla kullanmış birisi olarak rahatlıkta Cloud 2 daha iyi diyebilirim.
Hocam iade talebi oluşturdum. Servis iade/değişim i kabul etmiş.

Uygun bir cloud 2 ses kartı ile kombine edip kullanırsam veya piyasadan usb ses kartı ile kullanırsam Cloud 2 den daha verimli olur mu?
Yoksa direkt cloud 2 mi alayım? Çünkü Alpha S i 2.5 hafta önce 2.400 tl ye almıştım. Cloud 2 şu an 2900 tl.
Siz ne önerirsiniz?

Hocam iade talebi oluşturdum. Servis iade/değişim i kabul etmiş.

Uygun bir cloud 2 ses kartı ile kombine edip kullanırsam veya piyasadan usb ses kartı ile kullanırsam Cloud 2 den daha verimli olur mu?
Yoksa direkt cloud 2 mi alayım? Çünkü Alpha S i 2.5 hafta önce 2.400 tl ye almıştım. Cloud 2 şu an 2900 tl.
Siz ne önerirsiniz?
Merhaba, kusura bakmayın yine görmedim mesajınızı sitede hiç aktif olmadığım için. Çok mu geç bilmiyorum ancak piyasadan rastgele bir ses kartıyla kullanmanızı önermem. Uygun bir Cloud 2 ses kartıyla kullanabilirsiniz iki türlü de aynı verimi alacaksınız yüksek ihtimalle. Pek fark olmaz yani. Fiyat olarak hangisi daha uyguna geliyorsa onu alabilirsiniz ancak ben şahsen yüksek ihtimalle direkt Cloud 2 alırdım, sonuçta tam olarak uyumlu. Alpha S ile Cloud 2 ses kartı kullanmak uzun vadede nasıl bir sonuç verir bilemiyorum.

Anladım hocam teşekkür ederim.

Creative x G3 veya G1 almayı da planlıyordum aslında. Piyasaya göre bir şeyler bakacağım artık. Tekrar teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı