HyperX Cloud Alpha S mikrofon gürültü engelleme

tuncasd29

Decapat
Daha fazla  
USB ile bağlandığım HyperX Cloud Alpha S modelinin mikrofonunda 7.1 ses kartı nedeni ile mikrofon gürültü engelleme, eko iptali gibi özellikler devreye giriyor ve sesi robotlaştırıyor. Hem ses kartını kullanıp hem net bir ses almamın yolu var mıdır?

Not: Sadece 3.5mm jak ile bağlayınca ses net geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
bendede var alpha s, hiç beğenmedim sesi az,mikrofonunu discordda bile beğenmedi arkadaşlarım çok robotik diyor eğer çözebilirsen banada yazabilir misin?

Bende de var Alpha S, hiç beğenmedim sesi az, mikrofonunu Discord'da bile beğenmedi arkadaşlarım çok robotik diyor eğer çözebilirsen bana da yazabilir misin?

Problem anakartında olabilir Cloud kullanıcısı olarak dediklerinden hiçbirini yaşamadım kendi ses kartını kullanıp sürücüsünden sesi arttırmayı dene.

Problem anakartında olabilir Cloud kullanıcısı olarak dediklerinden hiçbirini yaşamadım kendi ses kartını kullanıp sürücüsünden sesi arttırmayı dene.
Kendi ses kartını kullanıyorum sürücüsünden kastınız küçük kare kutu ses kartı ise ordada fullde bu sorunu yaşayan çok kişi var,anakartım asus prime b450m-k anakartımdan kaynaklandığını düşünmüyorum.Uygulaması vasat hiçbir ekolayzır özelliği sunmuyor.

Kendi ses kartını kullanıyorum sürücüsünden kastınız küçük kare kutu ses kartı ise oradada Full'de bu sorunu yaşayan çok kişi var, anakartım ASUS Prime B450M-K anakartımdan kaynaklandığını düşünmüyorum. Uygulaması vasat hiçbir ekolayzır özelliği sunmuyor.

Hocam ekolayzere gerek yok zaten sende ya da kulaklığında bir problem var ben Windows'un sesini %32 arası ve Discord'da arkadaşımın sesini %70'de kullanmama rağmen fazla geliyor.

Hocam ekolayzere gerek yok zaten sende ya da kulaklığında bir problem var ben Windows'un sesini %32 arası ve Discord'da arkadaşımın sesini %70'de kullanmama rağmen fazla geliyor.
Sağ alt kısımda bulunan ses yerinde ses fullde,kulaklığın ses kartında ses fullde ama aşırı basslı trap şarkıda bile en bass vuran yerinde ses yüksekliği en fazla 1 tık yukarı geçiyor

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-08_201815.png
    resim_2021-01-08_201815.png
    17,6 KB · Görüntüleme: 55

Geri
Yukarı