HyperX Cloud Alpha S neden kötü?

Bende Rampage pulsar vardı pedleri eskidi ve titreşim motoru içinde sallanıyordu onun 7.1 özelliği gerçekten muhteşemdi sadece sol kulaktan biraz daha fazla ses geliyordu mikrofon kaliteside üst düzeydi şeytan diyor aynısından al.

Onlardaki 7.1 özelliği zaten 7.1 değil Windows'tan ayar açsanda aynı.

Hocam denetim masasında bass düzeyi yok zaten izlediğim videolarda da bu kalitede ses veriyor.

O zaman iade edin hocam bütçenize göre blackshark V2 alabilirsiniz.

Razer kulaklığımda bu sorun ile karşılaşmadım profesyonel mikrofon kadar olmasa da gayet net ses gönderiyor Kraken X 7.1 modeli.

Hocam sizde THX varsa bir şey soracağım bende normal CS:GO'da 5.1 ayarı var onu açınca çok iyi fakat THX'i etkinleştiriyorum ses böyle değişik geliyor eğer rekabetçi oyun oynursanız EQ ayarlarınızı atabilir misiniz?

Hocam sizde THX varsa bir şey soracağım bende normal CS:GO'da 5.1 ayarı var onu açınca çok iyi fakat THX'i etkinleştiriyorum ses böyle değişik geliyor eğer rekabetçi oyun oynursanız EQ ayarlarınızı atabilir misiniz?

THX kullanmıyorum oyunlarda değişik oluyor dediğiniz gibi sesler farklı yerlerden geliyormuş gibi oluyor.

2016 dan beri cloud 2 kullanıyorum cs de gayet başarılı olduğunu düşünüyorum bu zamana kadar hiçbir arkadaşımdan mikrofonun kötü diye bir geri dönüş almadım. Beklentinizin nasıl olduğuna bağlı bence birçok arkadaşımda aynı kulaklığı kullanıyor herkes memnun. Tabi ben aldığımda indirimden ve zamandan dolayı inanilmaz ucuza gelmişti benim için f/p de rakipsizdi belki şuan aynı paraya daha iy performans veren olabilir. Ama malzeme dayanıklığı açısından inanılmaz sağlam bir kulaklık olduğunu düşünüyorum.

• HyperX kulaklığımın mikrofonu neden bu kadar kötü? Sesim boğuk ve robot gibi gidiyor.
  • Sesler neden boğuk geliyor?
  • Neden bu fiyattaki bir kulaklık Rampage'den kötü oluyor.
Alpha S ve Cloud II fiyatını hak etmiyor.
Almayın, aldırmayın.

Mikrofon bende gayet iyi fakat tek sevmediğim yönü Cloud Alpha göre daha düşük ses vermesi.

2016'dan beri Cloud 2 kullanıyorum CS de gayet başarılı olduğunu düşünüyorum bu zamana kadar hiçbir arkadaşımdan mikrofonun kötü diye bir geri dönüş almadım. Beklentinizin nasıl olduğuna bağlı bence birçok arkadaşımda aynı kulaklığı kullanıyor herkes memnun. Tabii ben aldığımda indirimden ve zamandan dolayı inanilmaz ucuza gelmişti benim için F/P de rakipsizdi belki şu an aynı paraya daha iy performans veren olabilir. Ama malzeme dayanıklığı açısından inanılmaz sağlam bir kulaklık olduğunu düşünüyorum.

Çok rahat kulaklık falan ama sesler boğuk eski kulaklığımın mikrofonuyla konuştuğum arkadaşlarım 1900 lirayı bunamı verdin eskisi daha iyiydi sesin velet gibi geliyor diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı