HyperX Cloud Alpha S neden kötü?

Taner A

Centipat
  • HyperX kulaklığımın mikrofonu neden bu kadar kötü? Sesim boğuk ve robot gibi gidiyor.
  • Sesler neden boğuk geliyor?
  • Neden bu fiyattaki bir kulaklık Rampage'den kötü oluyor.
Alpha S ve Cloud II fiyatını hak etmiyor.
Almayın, aldırmayın.

Bende de Cloud 2 vardı ve robot gibi gidiyordu sesim. Ürünü yeni aldıysanız iade etmeyi denemenizi öneririm.

Cloud 2 aldım sesim hiç gitmiyordu iade ettim şimdi de bunu aldım bu da kötü 7.1 diye yalandan bir tuş koymuşlar sesi sesi bozuyor. İade şart.

Her kulaklıkta öyle o bendeki Razer'de de 7.1 sesi bozuyor sebebi ise silah seslerini dipten verip ayak seslerini çoğaltması ve başaramamaları.

Cloud 2 aldım sesim hiç gitmiyordu iade ettim şimdi de bunu aldım bu da kötü 7.1 diye yalandan bir tuş koymuşlar sesi sesi bozuyor. İade şart.

Hayır açar mısınız biraz konuyu.

Hocam denetim ve ses kısmından, mikrofonun basını düşürüp deneyin bende farklı bir kulaklıkta boğukluk öyle çözülmüştü ve sizdeki model jacklı mı? Yoksa USB'li mi? Jacklı ise ses kartınızda problem olabilir.

Dahili mikrofon tarafında güzel bir kulaklık bulmak zor HyperX kulaklık mikrofonu tarafında iyi değil bana göre hiçbir zamanda iyi olmadı.

Bu konuda hak veriyorum cidden Gamepower gibi ses kalitesi veriyor mikrofon fakat normal oyuncular için rahatsız edici ses vermemesi gerek normal şartlarda hocam.

En iyisi 7.1 yazıp ama yalandan 7.1 olan kumandasız kulaklıklar en azından uygun oluyor ve sorun olsa da umursamıyorsunuz, o kadar para verip en ufak şey olduğu zaman içerliyor insan.

Her kulaklıkta öyle o bendeki Razer'de de 7.1 sesi bozuyor sebebi ise silah seslerini dipten verip ayak seslerini çoğaltması ve başaramamaları.

Bende Rampage pulsar vardı pedleri eskidi ve titreşim motoru içinde sallanıyordu onun 7.1 özelliği gerçekten muhteşemdi sadece sol kulaktan biraz daha fazla ses geliyordu ama şuanda kullanılacak halde değil mikrofon kaliteside üst düzeydi şeytan diyor aynısından al.

Bu konuda hak veriyorum cidden Gamepower gibi ses kalitesi veriyor mikrofon fakat normal oyuncular için rahatsız edici ses vermemesi gerek normal şartlarda hocam.

Razer kulaklığımda bu sorun ile karşılaşmadım profesyonel mikrofon kadar olmasa da gayet net ses gönderiyor Kraken X 7.1 modeli.

Hocam denetim ve ses kısmından, mikrofonun basını düşürüp deneyin bende farklı bir kulaklıkta boğukluk öyle çözülmüştü ve sizdeki model jacklı mı? Yoksa USB'li mi? Jacklı ise ses kartınızda problem olabilir.

Hocam denetim masasında bass düzeyi yok zaten izlediğim videolarda da bu kalitede ses veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı