HyperX Cloud Alpha S ses patlaması

AnatolianTiger

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, dün indirimden Alpha S aldım ama şöyle bir sorunum var. Birçok oyunda ve müzikte test ettim hiçbir sorun yokken CS:GO'da çok fazla ses patlamasi yaşıyorum (silah sesleri vs.). Ses kasmak için sesi açtığım zaman bu sorunu yaşıyorum. Çözümünü bilen varsa, yardımcı olursa çok memnun olurum. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka sorununun cevabı bende yok fakat ben de kulaklığı almak istiyorum indrimi kaçırmadan. Araştırdım biraz insanlar bassları az ses düzeyi düşük diyorlar sence nasıl.

Kanka sorununun cevabı bende yok fakat ben de kulaklığı almak istiyorum indrimi kaçırmadan. Araştırdım biraz insanlar bassları az ses düzeyi düşük diyorlar sence nasıl.
Onun için ayrı bir konu açmanız daha iyi olur çünkü muhtemelen sohbet çıkar ve arkadaşın sorusu arada kaynar. Ayrı konu açarsanız bilgili olan kişiler daha rahat görür diye düşünüyorum.

Onun için ayrı bir konu açmanız daha iyi olur çünkü muhtemelen sohbet çıkar ve arkadaşın sorusu arada kaynar. Ayrı konu açarsanız bilgili olan kişiler daha rahat görür diye düşünüyorum.

Haklısın üzgünüm.
Bu arkadaşta da benzer sorun var sanırım

Geri
Yukarı