HyperX Cloud Core mu, Corsair Void Elite mi?

Bütçe
650
Attığınız resme erişemiyorum.
Ben de, neden öyle oldu ki?
hs.png

Bir defa daha atıyorum.
Corsair HS60 Pro'da program desteği var mı?

Ben de, neden öyle oldu ki?Eki Görüntüle 858847

Bir defa daha atıyorum.
Corsair HS60 Pro'da program desteği var mı?
Böyle yazıyı ilk defa görüyorum. HS60 Pro iyi modeldir. HS50 Pro 500-550 TL'ye satılıyor zaten. Arasında 150 TL verilecek bir fark yok.

Böyle yazıyı ilk defa görüyorum. HS60 Pro iyi modeldir. HS50 Pro 500-550 TL'ye satılıyor zaten. Arasında 150 TL verilecek bir fark yok.
Sanırım fiyatı yüzünden öyle demiş arkadaş. Hocam benim kulaklarım biraz dışa doğru. O yüzden şuan kullandığım kulaklıktan çok çektim. Kulağımdaki kemiği yok ediyor kullanırken. Ama içindeki sürücüler sanırım kulağa çok yakın. Ama soracağım şey, HS60 Pro'da yazılım var mı? Kendi ses kartı var mı? Ve Void Elite'den farkları ne? (Sizi de yordum, çok teşekkürler)

Sanırım fiyatı yüzünden öyle demiş arkadaş. Hocam benim kulaklarım biraz dışa doğru. O yüzden şuan kullandığım kulaklıktan çok çektim. Kulağımdaki kemiği yok ediyor kullanırken. Ama içindeki sürücüler sanırım kulağa çok yakın. Ama soracağım şey, HS60 Pro'da yazılım var mı? Kendi ses kartı var mı? Ve Void Elite'den farkları ne? (Sizi de yordum, çok teşekkürler)
Corsair HS60 Pro'da ses kartı ve yazılımı mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Corsair HS60 Pro'da ses kartı ve yazılımı mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben tasarımdan dolayı Cloud Core 7.1'i tercih ederdim.
Hocam şöyle iki mesajınızı gördüm de 141₺ fark değer mi? Ve eğer değerse veya değmezse Void mi Cloud Core mu almayım?

@MisakiTaro @TÇB @Samotne Ciasteczka

Fiyatı göz önünden çıkarırsak, 3'ü arasından hangisi?
Hocam cloud core modelinin 2 den düşük olduğunu varsayarak konuşuyorum ki değmez. Oyun konusunda hiçbir fark olmazken cloud serisi daha iyi tremble veriyor. Jazz dinleyecekseniz alınır. Kendim de 500 TL civarında bir kulaklık arıyorum ama bakalım hayırlısı.

Hocam cloud core modelinin 2 den düşük olduğunu varsayarak konuşuyorum ki değmez. Oyun konusunda hiçbir fark olmazken cloud serisi daha iyi tremble veriyor. Jazz dinleyecekseniz alınır. Kendim de 500 TL civarında bir kulaklık arıyorum ama bakalım hayırlısı.
Genelde rock, nadiren rap dinlerim. Void Elite'i çok beğendim aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı