HyperX Cloud Core mu, Corsair Void Elite mi?

Bütçe
650
Rahatlığının nasıl olduğunu merak ediyorum sadece. Özellik olarak Void Elite daha iyi. Kullanan üye var mı?

Fiyat şu an önemli değil.
Hocam padleri büyük ve rahat duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam padleri büyük ve rahat duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Diyelim ki beğenmedim, 14 gün içinde iade edilebiliyor mu kulaklıklar?

Diyelim ki beğenmedim, 14 gün içinde iade edilebiliyor mu kulaklıklar?

Hocam bu aralar gözüme kestirdiğim Redragon H510 Zeus var. Çoğu yerde Cloud 2'den bile daha iyi müzik veridği ve oyunlar için yeterli olduğu söylenmiş. Kendim Void Pro'dan geçeceğim. Beğenip beğenmeyeceğimi bilmiyorum ancak kulaklığa sahip biri yardı mederse mükkemmel olacak. Aynı zamanda aklımda One more spearhead de var ve Void'den daha rahat deniyordu. Ancak ses kalitesinden emin olamıyorum maalesef.

Hocam bu aralar gözüme kestirdiğim Redragon H510 Zeus var. Çoğu yerde Cloud 2'den bile daha iyi müzik veridği ve oyunlar için yeterli olduğu söylenmiş. Kendim Void Pro'dan geçeceğim. Beğenip beğenmeyeceğimi bilmiyorum ancak kulaklığa sahip biri yardı mederse mükkemmel olacak. Aynı zamanda aklımda One more spearhead de var ve Void'den daha rahat deniyordu. Ancak ses kalitesinden emin olamıyorum maalesef.
Void Pro kullandıysanız, rahatlık ve ses için ne dersiniz? Kafadan düşecek gibi mi duruyor, sesi nasıl, cızırtı dip ses vs. var mı?

Void Pro kullandıysanız, rahatlık ve ses için ne dersiniz? Kafadan düşecek gibi mi duruyor, sesi nasıl, cızırtı dip ses vs. var mı?
Öncelikle rahatlık konusunda tek kelime edemem. 18 20 saate yakın takıyorum günlük olarak ve hiçbir şekilde ne ağrı var ne bir şey. Kafada iz yapıyor ancak o kadar saat için çok normal. Hayatımda kullandığım en rahat kulaklık diyebilirim. Mikrofon mükkemmel özellikle aile evinde yaşayanlar için. Arkadan en ufak sesi almıyor. Yanında konuşsalar duyulmaz o derece. 7.1i gayet yeterli ancak kendim çok ses kasan biri değilim ve ihtiyaç duymuyorum. Stereo müzik ve mmorpg için daha ideal. Kafadan düşme ihtimali yok ve çok güzel oturuyor. Sese gelirsek fps oyuncuları için mükkemmel. Overwatchda biraz denedim ve her ayak sesini her şeyi duymaya imkan sağlıyor ancak benim ihtiyacım yok. En yüksek seste bile cızırtı ve dip ses olmadı anca 5 yılın ardından normal olarak başladı cızırtı ve o yüzden yeni kulaklığa geçeceğim. Benim için en önemli olan müzik ve ambiyans seslerinden ise kalan bir kulaklık kendisi. Müzik açınca adeta ses boğuluyor. Equalizer ayarı bile biraz toparladı sadece. Ne vocal (midleri) net duyuyorum. ne bass patlayıp titretiyor. Ne de trembleı içimde hissediyorum. Müzik olarak gerçekten çok kötü ve artık cızırtıyla beraber nefret ettirdi. O yüzden yeni alternatiflere bakıyorum. Cloud 2 müzik olarak iyiydi ancak genel olarak tasarım ve rahatlığını beğenmemiştim. Ayrıca discordda cızırtı veriyordu mikrofon açıkken. HS50 ve HS60 ı 3 er saat denedim arkadaşlarda ve başım ağrıdı takamadım. Kulağımı tam kaplamadılar ve padler yumuşak olsa bile kulaklığın içine kulağım değdiği için rahatsız olmuştum. O yüzden üstte bahsettiğim modeller var gözümde. Eğer bütçe varsa hem rahatlık hem ses olarak voidi geçen bir kulaklık var ancak ömür garantisi veremem. Kendim de yakın zamanda en ufak bir gerçek inceleme bulursam forumda H510 almayı düşünüyorum.

Öncelikle rahatlık konusunda tek kelime edemem. 18 20 saate yakın takıyorum günlük olarak ve hiçbir şekilde ne ağrı var ne bir şey. Kafada iz yapıyor ancak o kadar saat için çok normal. Hayatımda kullandığım en rahat kulaklık diyebilirim. Mikrofon mükkemmel özellikle aile evinde yaşayanlar için. Arkadan en ufak sesi almıyor. Yanında konuşsalar duyulmaz o derece. 7.1i gayet yeterli ancak kendim çok ses kasan biri değilim ve ihtiyaç duymuyorum. Stereo müzik ve MMORPG için daha ideal. Kafadan düşme ihtimali yok ve çok güzel oturuyor. Sese gelirsek FPS oyuncuları için mükkemmel. Overwatch'da biraz denedim ve her ayak sesini her şeyi duymaya imkan sağlıyor ancak benim ihtiyacım yok. En yüksek seste bile cızırtı ve dip ses olmadı anca 5 yılın ardından normal olarak başladı cızırtı ve o yüzden yeni kulaklığa geçeceğim. Benim için en önemli olan müzik ve ambiyans seslerinden ise kalan bir kulaklık kendisi. Müzik açınca adeta ses boğuluyor. Equalizer ayarı bile biraz toparladı sadece. Ne vocal (midleri) net duyuyorum. Ne bass patlayıp titretiyor. Ne de trembleı içimde hissediyorum. Müzik olarak gerçekten çok kötü ve artık cızırtıyla beraber nefret ettirdi. O yüzden yeni alternatiflere bakıyorum. Cloud 2 müzik olarak iyiydi ancak genel olarak tasarım ve rahatlığını beğenmemiştim. Ayrıca Discord'da cızırtı veriyordu mikrofon açıkken. HS50 ve HS60'ı 3'er saat denedim arkadaşlarda ve başım ağrıdı takamadım. Kulağımı tam kaplamadılar ve padler yumuşak olsa bile kulaklığın içine kulağım değdiği için rahatsız olmuştum. O yüzden üstte bahsettiğim modeller var gözümde. Eğer bütçe varsa hem rahatlık hem ses olarak Void'i geçen bir kulaklık var ancak ömür garantisi veremem. Kendim de yakın zamanda en ufak bir gerçek inceleme bulursam forumda H510 almayı düşünüyorum.
Sanırım Cloud Core alacağım. @TÇB @Samotne Ciasteczka siz ne dersiniz?

Sanırım Cloud Core alacağım. @TÇB @Samotne Ciasteczka siz ne dersiniz?
Corsair HS60 Pro daha iyi fakat alınabilir.
Redragon Zeus, Gamenote H2002D ile aynı özelliklere ve tasarıma sahip.

Geri
Yukarı