HyperX Cloud Core Wireless DTS Gaming Kulaklık Alınır mı?

Harun T

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam öncelikle, artık kablolu kulaklıktan sıkıldığım için wireless kulaklığa geçiş yapmak istiyorum ama belki içiniz kullanıp deneyimleyen biri vardır diye sormak istedim: Bu kulaklık alınır mı? Veya inceleme videosu var mı Türkçe? Ben hiçbir şekilde bir sonuç elde edemedim YouTube üzerinden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam öncelikle, artık kablolu kulaklıktan sıkıldığım için Wireless kulaklığa geçiş yapmak istiyorum ama belki içiniz kullanıp deneyimleyen biri vardır diye sormak istedim: Bu kulaklık alınır mı? Veya inceleme videosu var mı Türkçe? Ben hiçbir şekilde bir sonuç elde edemedim YouTube üzerinden.

Alınır da geç kaldınız hocam Amazon'da 1000 liraydı fiyatı 3 4 gün önce hatta arkadaşım sipariş verdi bugün eline geçti ve güzel duruyor kulaklık.

Alınır da geç kaldınız hocam Amazon'da 1000 liraydı fiyatı 3 4 gün önce hatta arkadaşım sipariş verdi bugün eline geçti ve güzel duruyor kulaklık.

Bende 1200'e aldım ses kalitesi nasıl peki fiyatına göre. Aciliyetimden dolayı aldım hemen baktım indirimde. Arkadaşın memnun mu peki tavsiyeye ihtiyacım var kulaklık hakkında.

Bende 1200'e aldım ses kalitesi nasıl peki fiyatına göre. Aciliyetimden dolayı aldım hemen baktım indirimde. Arkadaşın memnun mu peki tavsiyeye ihtiyacım var kulaklık hakkında.

Bilmiyorum ses kalitesi olarak iyi dedi zaten piyasada bu bütçede bu kulaklıktan iyisi yok.

Bilmiyorum ses kalitesi olarak iyi dedi zaten piyasada bu bütçede bu kulaklıktan iyisi yok.

Öncelikle teşekkürler kulaklık elime ulaştı eğer alacak arkadaş varsa son ses de bir cızırtı falan yok Discord'a arkadaşıma sorduğumda dip ses çok az vardı dedi ama bence kablosuz olduğu için o kadarı normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı