HyperX Cloud Flight Wireless statik gürültü yapıyor

brnnyildiz

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RYZEN 1700X
ASUS TUF RX 6800
MSI X370 GAMING PRO CARBON
Corsair Vengeance LED 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL15 Dual Kit
Cooler Master MasterBox 5 MSI Edition
Cooler Master Watt 700W 80+ Aktif PFC 120mm Fanlı PSU
Dark Freezer X120 AM4 Ryzen Uyumlu İşlemci Soğutucu
Meslek
Software Test Engineer
Amazon'dan 2 gün önce Cloud Flight kulaklığı aldım. Kullanırken arkada her zaman bir statik gürültü var. USB alıcısı (dongle) takılı değilken bile oluyor bu. Kulaklığı açtığım andan itibaren bu cızırtı sesi hep geliyor. Telefonda kullandığım HP Pavilion 600 Bluetooth kulaklığımda böyle bir sorun yaşamıyorum. 2.4 GHz Wireless bir kulaklıkta bunu görünce çok tuhafıma gitti. Kablosuz kulaklıklarda benzer sorunu yaşayan var mı? Garantiye gönderip yenisini almayı ya da iade etmeyi düşünüyorum. Mart sonuna kadar sürem var. HyperX'in garanti konusunda ne kadar hızlı olduğunu vs. bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX'den geri dönüş alabildim. Kulaklıkla ilgili şunu söylediler.

Kablosuz bir kulaklık için hafif beyaz bir sesin olağandışı olmadığını lütfen unutmayın. Bu nedenle, kulaklık herhangi bir ses çalmadığında düşük bir boşta gürültüsü üretebilir.
Bu, kulaklık boşta kaldığı için kapandığında sona erecektir. Çalınan herhangi bir ses, sesi engellemelidir.
Ses yukarıda açıklanandan daha yüksekse, kulaklığınızın değiştirilmesi ile ilgili olarak satın aldığınız yere başvurmanızı öneririz.

Gürültü çok az geliyor. Ama ben biraz takıntılıyım galiba. Çünkü bir şey çalmazken beni rahatsız ediyor. Normal dinlerken sıkıntı olmuyor fark etmiyorum. Mart sonuna kadar kullanıcam. Eğer alışamazsam ve çok rahatsız olursam iade etmeyi düşünüyorum.

Kablosuz bir kulaklık için hafif beyaz bir sesin olağandışı olmadığını lütfen unutmayın. Bu nedenle, kulaklık herhangi bir ses çalmadığında düşük bir boşta gürültüsü üretebilir.
Çok güzel bir kulaklık ama her ne olursa olsun, bence kabul edilemez. Hiçbir incelemede duymamıştım. Resmi olarak bu şekilde yazılması ilginç.
Başta çok dikkatli dinlenir rahatsız etmez alışırsanız kullanın derim.

Çok güzel bir kulaklık ama her ne olursa olsun, bence kabul edilemez. Hiçbir incelemede duymamıştım. Resmi olarak bu şekilde yazılması ilginç.
Başta çok dikkatli dinlenir rahatsız etmez alışırsanız kullanın derim.
Ay sonuna kadar kullanacağım. Nahimic ve Dolby Atmos ile güzel performans alıyorum. Kablosuz ve çok güzel stereo performansı var. Oyunda denemedim sadece müzik dinledim ama bayağı beğendim performansını. O yüzden ben de iade etmek istemiyorum. Ama çok rahatsız olmaya başlarsam mecbur iade edeceğim ve büyük ihtimal kablolu kulaklığa geri döneceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı