HyperX Cloud II 1.799 TL'ye alınır mı?

Bütçe
1800

metixve

Picopat
Daha fazla  
HyperX Cloud II 1.799 TL bana bayağı uygun geldi rakip kulaklıklarına göre. 2023-24 yılına göre alınabilir mi sizce? Bütçem kısıtlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-1.5 senedir kullanmaktayım. Mikrofon ve ses kalitesi bana gayet yeterli geliyor ancak 7.1'i boş ve kullandığım süre boyunca 1 defa bile açmadım.

1-1.5 senedir kullanmaktayım mikrofon ve ses kalitesi bana gayet yeterli geliyor ancak 7.1'i boş ve kullandığım süre boyunca 1 defa bile açmadım.
Ha, bu arada 7.1'i boş dediğim harbiden boş kafa karıştırıyor. Pek bir işlevi yok gibi açmadan da gayet rahat ses kasılıyor, bir problem olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-1.5 senedir kullanmaktayım mikrofon ve ses kalitesi bana gayet yeterli geliyor ancak 7.1'i boş ve kullandığım süre boyunca 1 defa bile açmadım.

Ha bu arada 7.1'i boş dediğim harbiden boş kafa karıştırıyor pek bir işlevi yok gibi açmadanda gayet rahat ses kasılıyor bir problem olmuyor.

Bundan önce 2 kulaklık kullandım hepsinin 7.1'i kötü diyebilirim 7.1 kullanmayacağım.

Acele etmeniz gerekmiyorsa biriktirene kadar bekleyin, gidip de Rampage felan almayın cidden kötü.

Yok hocam kalsın o tür markalar sadece Ocak ayında asgari ücrete gelecek zamdan korkuyorum her şey yine uçucak.

Acele etmeniz gerekmiyorsa biriktirene kadar bekleyin, gidip de Rampage falan almayın cidden kötü.

Hocam tekrardan yazıyorum kusura bakma Firmware güncellemesi yaptınız mı hiç?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı