HyperX Cloud II alınır mı?

kadirwrldd

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel® Core™ i5-3470 3.20GHZ (4 CPUs) MSI GTX760 Twin FrozrGaming OC GDDR5 2GB Kingston 8GB RAM 1333MHz DDR3 Western Digital Green WDS240G2G0A SATA 3.0 2.5" 240 GB SSD ASUS P8H61-M LE/USB3 COOLER MASTER 500W 80+ MPW-5002-ACABW PSU
HyperX Cloud 2 3500 TL alınır mı? Arkadaşlar Rainbow Six ve CS2 oynuyorum.

HyperX Cloud 2 3500 TL alınır mı? Arkadaşlar Rainbow Six ve CS2 oynuyorum.
Bende zamanda vardı (1 ay önce) sinirlenip balta ile vurmuştum güzel kulaklıktı fakat o paraya daha iyi kulaklıklar olabilir bende hemen hemen bu fiyata kulaklık arıyorum konuyu takip edip önerleri dikkate alacağım.

H2002p alın derim.

Hocam bu bütçe bu kulaklık alınmaz en iyi tercih baracuda X

Bende zamanda vardı (1 ay önce) sinirlenip balta ile vurmuştum güzel kulaklıktı fakat o paraya daha iyi kulaklıklar olabilir bende hemen hemen bu fiyata kulaklık arıyorum konuyu takip edip önerleri dikkate alacağım.

Az sakin hocam ne oldu da balta ile vuracak seviyeye geldiniz.

Hocam oyun ile alakalı değil telefon başında kötü bir haber aldım birde Elden Ring oyununda biriktirdiğim 5 milyon rün kaybetim bu konuşmayı yaparken olanlar oldu pişmanım :(

Baracuda X alınır mı? Ekipmanlar ile haşır neşirim Razer hariç ben küçükken mahallede bir züppede vardı bende yoktu kıskandığımdan hiç Razer bakmadım. Razer markasında X olunca daha düşürk olunca kötü olmuyor muydu kafam karıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı