HyperX Cloud II düşük ses seviyesi problemi

LUNA

Decapat
Daha fazla  
Cloud 2 aldığım günden beri ses az geliyor. Diğer bilgisayarlarda denedim daha iyiydi, bu sorunu nasıl çözeceğim? Bilgisayarım Excalibur G650 modeli, ses kartı kötü değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
sorununuz çözülmediyse benzer bir problem için çektiğim bu videodaki yöntemi ve programı kullanabilirsiniz.
HSCP Firmware update | HyperX
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı problem bende de var loudness equalization aktif , ediyorum oyuna girince pubg ses uçaktan atlayınca azalıyor bir türlü bulamadım. Yardımınız olursa çok sevinirim.
Hocam probleminiz düzeldi mi aynı sorun bende var.

Aynı sorun bende de var muzik dinlerken ses cok yuksek PUBG girince ses dusuyor sebebini bilen var mı?
Cloud 2 aldım. Gurultu dengeleme kendi ses karti takiliyken yapilmiyor muzik dinlerken sesi çok ama oyunlar ayak sesi filan acayip az ve sattım kulakligi. Gamepower luna var elimde sesi çok daha iyi. Bunu yazdigimi gorenler gulucek ama öyle. Cloud 2 98db bendeki kulaklik 110db. Cloud alpha s bile alsaniz ses farki olmaz o da 99db. Kalite gelebilir belki ses ama ben oyuncu kulakligi diye alip adamin ayak sesini duyamiycaksam yemişim oyle kulakligi. Onu satip Gamepower ranger ya da corsair void elite almani öneririm. Gamepower alip sesten memnun kalmazsan yaz bana

Sorununuz çözülmediyse benzer bir problem için çektiğim bu videodaki yöntemi ve programı kullanabilirsiniz.
HSCP Firmware update | HyperX
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende 100 yapılabilen halde geldi orası ama ben 100e alıyorum kendi kendine ben o menüyü kapattıktan sonra ertesi gün falan sanırım geri 80e iniyor. Sen 100e aldıktan sonra geri 80e inmiş mi bakabilecek misin? @mesut sarıkan.

beyler bende ugrastım ugrastım düzeltemedim müzik film felan sorun yok oyunda sesler aşırı düşüyor eski driverları var ama ben kulaklığa uyuz olup sattıkdan sonra buldum isteyen olursa eski driverları atarım onlarıda bir deneyin belki güncelleme gercekden iyi değil.

Cloud 2 aldım. Gurultu dengeleme kendi ses karti takiliyken yapilmiyor muzik dinlerken sesi çok ama oyunlar ayak sesi filan acayip az ve sattım kulakligi. Gamepower luna var elimde sesi çok daha iyi. Bunu yazdigimi gorenler gulucek ama öyle. Cloud 2 98db bendeki kulaklik 110db. Cloud alpha s bile alsaniz ses farki olmaz o da 99db. Kalite gelebilir belki ses ama ben oyuncu kulakligi diye alip adamin ayak sesini duyamiycaksam yemişim oyle kulakligi. Onu satip Gamepower ranger ya da corsair void elite almani öneririm. Gamepower alip sesten memnun kalmazsan yaz bana

Yeni konular

Geri
Yukarı