HyperX Cloud II hala alınır mı?

Senin bu yorumun yapma amacın ne? Arkadaşın bütçesini 500 TL aşıyor. Ne için yaptığını anlamadım?
Net bütçe konuda belirtilmemiş, yorumları okumadım. Zaten 700 küsüre kulaklık alabiliyorken daha iyisini önerdim, bütçesi varsa daha iyisini alabilir, bütçesi yoksa gider o kulaklığı alır zaten, o fiyat bandına da daha iyi bir alternatifi yok, 500 daha ver alsın o zaman demek büyük boş bir yorum kusura bakmayın ama, siz adamın avukatı mısınız? Bütçesi yoksa bütçem yok alamam der bana biz de ona göre bakarız. Şu foruma 2017'den sonra gelen çoğu arkadaş her şeye muhalif olmayı çok seviyor.

Net bütçe konuda belirtilmemiş, yorumları okumadım. Zaten 700 küsüre kulaklık alabiliyorken daha iyisini önerdim, bütçesi varsa daha iyisini alabilir, bütçesi yoksa gider o kulaklığı alır zaten, o fiyat bandına da daha iyi bir alternatifi yok, 500 daha ver alsın o zaman demek büyük boş bir yorum kusura bakmayın ama, siz adamın avukatı mısınız? Bütçesi yoksa bütçem yok alamam der bana biz de ona göre bakarız. Şu foruma 2017'den sonra gelen çoğu arkadaş her şeye muhalif olmayı çok seviyor.
Hocam o nu demek istemedim. Arkadaş 700 TL kulaklık istemiş ve 1200 TL kulaklık atmışsınız. "Bütçeniz varsa bunu al" deseydiniz zaten demezdim.

Hocam onu demek istemedim. Arkadaş 700 TL kulaklık istemiş ve 1200 TL kulaklık atmışsınız. "Bütçeniz varsa bunu al" deseydiniz zaten demezdim.
İkimiz de kendimizi tam ifade edemedik bazı şeyleri yanlış anladık o zaman hocam, kusura bakmayın kalbinizi kırdıysam, iyi forumlar :).

Yeni konular

Geri
Yukarı