Elektronik HyperX Cloud II Kablolu 1.000 TL

Bu kulaklık ile ilgili kafam çok karıştı. Müzik ve film için almayı düşünüyorum. Bazı arkadaşlar öve öve bitiremiyor, bazı arkadaşlar ise fiyatına göre berbat diyor. Anlamadım gitti.

Bu kulaklık ile ilgili kafam çok karıştı. Müzik ve film için almayı düşünüyorum. Bazı arkadaşlar öve öve bitiremiyor, bazı arkadaşlar ise fiyatına göre berbat diyor. Anlamadım gitti.
Hiç sorma ya iki ara bı derede kaldım bende fps ses kasmak için almayı düşünüyorum

Müzik ve film için tercih edilecek bir kulaklık değil. Kullanıyorum, üzmez ama oyun oynamayacaksanız medya ağırlıklı kulaklıklara göz atmanızı öneririm.

Müzik ve film için tercih edilecek bir kulaklık değil. Kullanıyorum, üzmez ama oyun oynamayacaksanız medya ağırlıklı kulaklıklara göz atmanızı öneririm.
Onlar hangileri tam olarak? pc'de alc 887 yonga var pek iyi ses vermiyor (şu an anker soundcore q10 kullanıyorum) cloud 2'nin kendi ses kartı var diye ilgimi çekti. Yani tek başına iyi bir medya kulaklığı alsam bile alc 887'de telef olabilir.

Oyunda ses kasmak için en ideal kulaklıklardan birisi fakat film ve müzik için alınması pek mantıklı olmaz. Kullanılabilir derecede kaliteli fakat sırf müzik ve medya icin alınabilecek bir kulaklık değil.

DankPods kanalının oyuncu kulaklıklarının ses kalitesini incelediği bir videosu var. O videoyu izleyerek oyuncu kulaklıkları ile medya/stüdyo kulakları arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birkaç sene önce neredeyse bütün yayıncıların FPS oyunları için kullandığı kulaklıktı. İyi performans verdiği söyleniyordu ama film, müzik için tavsiye eden görmedim duymadım. Rekabetçi FPS oyunları sevenler için bu fiyatlarda alınabilir diye düşünüyorum.

Oyunda ses kasmak için en ideal kulaklıklardan birisi fakat film ve müzik için alınması pek mantıklı olmaz. Kullanılabilir derecede kaliteli fakat sırf müzik ve medya icin alınabilecek bir kulaklık değil.

DankPods kanalının oyuncu kulaklıklarının ses kalitesini incelediği bir videosu var. O videoyu izleyerek oyuncu kulaklıkları ile medya/stüdyo kulakları arasındaki farkı görebilirsiniz.
Aynen hocam, forumda bilgili arkadaşların verdiği tavsiyeler doğrultusunda başka bir kulaklık bakmaya karar verdim. Sizlere de vakit ayırıp doğru bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.

Uzunca bir süre kullanmıştım. Tasarımı çok şık, uzun kullanımda baş kısmını ağrıtmaz. Hikaye veya rekabetçi oyunlar için yeterli seviyede bir kulaklık. Kutusundan ekstra kadife ped çıkıyor yazın onu kullanabilirsiniz.

Merak edenler için gayet güzel bir kulaklık, 2 yıldır kullanıyorum bu yıl 3.yılı olacak. 650 TL gibi bir fiyata MediaMarkt'tan almıştım. Hiçbir sorunu çıkmadı ve sesler hala gayet kaliteli sürücüleri vs müzik dinlerken de memnun ediyor.

Geri
Yukarı