Elektronik HyperX Cloud II Kablolu 1.000 TL

aksiyonel

Decipat
Yer
Çekmeköy/İstanbul
Uzunca bir süre kullanmıştım. Tasarımı çok şık, uzun kullanımda baş kısmını ağrıtmaz. Hikaye veya rekabetçi oyunlar için yeterli seviyede bir kulaklık. Kutusundan ekstra kadife ped çıkıyor yazın onu kullanabilirsiniz.

2 sene önce satış sayısı ve olumlu yorumlarından dolayı satın almıştım. Geldiği gibi iade ettim. Konforu çok güzel evet ancak ses kalitesi fiyatının hakkını vermiyor. Tizleri çok rahatsız edici. İdareten fiyatı beşte biri bile etmeyen Everest'in üzerine sadece markasını bastığı Çin malı bir kulaklık almıştım. Ses kalitesi daha tatmin etmişti.

2 sene önce satış sayısı ve olumlu yorumlarından dolayı satın almıştım. Geldiği gibi iade ettim. Konforu çok güzel evet ancak ses kalitesi fiyatının hakkını vermiyor. Tizleri çok rahatsız edici. İdareten fiyatı beşte biri bile etmeyen Everest'in üzerine sadece markasını bastığı Çin malı bir kulaklık almıştım. Ses kalitesi daha tatmin etmişti.
2016'da aldım 5 sene kullandım. Eskidi diye sattım tekrar aldım yenisini bir 5 sene daha gider. Oyun kulaklığı bu hocam nasıl bir beklentide aldınız bilmiyorum ama tek amacı ses kasmak. Everest olayı baya komikmiş.

2016'da aldım 5 sene kullandım. Eskidi diye sattım tekrar aldım yenisini bir 5 sene daha gider. Oyun kulaklığı bu hocam nasıl bir beklentide aldınız bilmiyorum ama tek amacı ses kasmak. Everest olayı bayağı komikmiş.

Hocam merhaba

Sizin için kontrol ettim ve 2019 yılında 109 liraya Rampage Lunatic 7.1 adında bir kulaklık almışım. Markası Everest değilmiş. Linkte satışı yok ancak yorumlarına dilerseniz bakabilirsiniz:

Bu konuda bahsedilen kulaklığı iade ettikten sonra idareten bir ürün alma ihtiyacım oldu. Bu ürünü gördüm. 7.1 özelliği varmış, bass süpermiş gibi şeylere itibar etmeden, fiyatına baktım ve aldım. Sonuçta günü kurtarsın yeterdi. Ürün, Rampage marka gözüküyor ancak kutusundaki Rampage yazısı saydam bir sticker olarak yapıştırılmış, çıkartılabiliyor. Belli ki OEM bir ürün, logo için bile uğraşmamışlar. Ses kalitesi o kadar şaşırttı ki, HyperX faciasının (kendi adıma bir facia) önüne geçmeyi başardı.

Konforu tabii ki HyperX ile bir tutmuyorum ancak ses kalitesi olarak, özellikle tizlerini bu kulaklığın daha çok beğendim. O zamanlar Apex Legends oynamaya başlamıştım, HyperX ile tizler çok rahatsız ederken bu kulaklıkta problem yaşamadım. Mikrofonu ise arkadaşlarıma göre daha başarılı.

Uzun lafın kısası, benim görüşüme göre bu tür kulaklıklar oyuncuları soymak için tasarlanmış göz boyayan ürünlerdir.

Geri
Yukarı