Hyperx Cloud II kumaş pad tedariği

uufuukyilmaz

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Hyperx Cloud II Wireless kulaklık aldım. Ürünle birlikte deri pad geliyor ancak İzmir'de yaşıyorum. Yazın çok sıkıntı yaşarım. Okuduğum kadarıyla firma yedek pad tedarik edebiliyormuş."[email protected]" mailine yazdım ancak dönüş alamadım.

Bu konuda tecrübesi olan var mı? Hangi adrese mail atmalıyım? Parasıyla da olsa alabilir miyim?

5 Ekim tarihinde HyperX Cloud 2 için paylaştıkları bir gönderinin altında bunu görmüştüm. Belki lazım olur diye SS almıştım bir bakın isterseniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20221213_163138.jpg
    IMG_20221213_163138.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 77
Hyperx Cloud II Wireless kulaklık aldım. Ürünle birlikte deri pad geliyor ancak İzmir'de yaşıyorum. Yazın çok sıkıntı yaşarım. Okuduğum kadarıyla firma yedek pad tedarik edebiliyormuş."[email protected]" mailine yazdım ancak dönüş alamadım.

Bu konuda tecrübesi olan var mı? Hangi adrese mail atmalıyım? Parasıyla da olsa alabilir miyim?
Amazon üzerinden şu ürünü aldım. 158 TL'ye denk geldi. Malzeme güzel ama kadife olduğu için biraz sıcak olur gibi geldi. Deriden her türlü iyidir. Bir de yapısı itibariyle toz tutmaya müsait bir malzeme. Onun için de sürekli temiz tutacağız. Servis'in önerdiği şu sitedeki linkte yer alan ürünle benziyorlar. Malzeme farkı elbet vardır. Ama fiyat olarak neredeyse yarı yarıya. Yaza doğru kullanmaya başlayacağız bakalım. Güncellemeleri bu başlık altından iletirim.

Amazon üzerinden şu ürünü aldım. 158 TL'ye denk geldi. Malzeme güzel ama kadife olduğu için biraz sıcak olur gibi geldi. Deriden her türlü iyidir. Bir de yapısı itibariyle toz tutmaya müsait bir malzeme. Onun için de sürekli temiz tutacağız. Servis'in önerdiği şu sitedeki linkte yer alan ürünle benziyorlar. Malzeme farkı elbet vardır. Ama fiyat olarak neredeyse yarı yarıya. Yaza doğru kullanmaya başlayacağız bakalım. Güncellemeleri bu başlık altından iletirim.
Güncelleme:
Bahsettiğim gibi ürün çok toz tuttu ve kirlendi. İnternette ararken Trendyol'da şu ürüne denk geldim. Siyah kumaş olan model. Steel series kulaklıkların aynısı yapıda bir malzemeydi. Yorumda da okuyabileceğiniz üzere ürünü takması aşırı zordu. Kulaklık içine giren kısım çok uzun olduğu için takması uğraştırdı. Ama kullanım anlamında çok iyi. Yalıtım deriye bir tık daha yaklaştı ve güzel hava alıyor. Çok memnununum. Trendyol mağazasında stok bitti ancak kendi sitesinde stoğu var. Şu linkten ulaşabilirsiniz. En son kargo ücreti 45 TL diye hatırlıyorum. Yine Trendyol fiyatına denk geliyor. Almayı düşünen varsa tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı