HyperX Cloud II vs Cooler Master MH650 vs TUF H7

APlusMath

Decapat
Sizce hangisi daha iyidir? Daha kaliteli ses ve bass verir. RGB olması umrumda değil. Kaliteli ses ve bass önemli.

Ayriyeten bunlara göre ASUS TUF Gaming H7 Sarı 7.1 Surround Oyuncu Kulaklık | ITOPYA nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün Cloud 2 satın aldım, baya araştırdım, aslında Cooler Master MH650 ile Cloud 2 arasında kalmıştım HyperX kullanan bir çok arkadaşım var hepsi gözün kapalı satın alabilirsin dediler.

İlk hissiyat olarak malzeme ve ses kalitesine bayıldığımı söyleyebilirim gerçekten kulaklığı ergonomik ve güzel yapmışlar. Ses yalıtımı iyi, mikrofonu oyun oynarken denemedim ama bir kaç ses kaydı aldım orta üzeri. Mikrofonda izlediğim kadarıyla MH650 daha iyi gibi. Daha iyi bir performans istersem HyperX AMP ses kartı alıp model yükseltebilirim Cloud 2 de.

Ben sadece oyun için almadım şuanda genelde film ve dizi izliyorum arada sırada oyuna giriyorum. Uzun kullanımlarda kulağı ağrıtır mı nasıl olur deneyimlemedim ama kalitesinden emin oldum. Eğer 3 sene beni götürsün dersen HyperX derim. Yok benim bütçem yetmiyor dersen MH650 yeni ve tarz bir tasarım...

Yeni konular

Geri
Yukarı