HyperX Cloud 2 vs. Cooler Master MH650

Kullanılmadan iade almak zorundayız diyor. Ben kullanmasamda şimdi açılır falan bana suç gelmesin diye videolu şekilde iadesini etcem veya direk hiç almayacağım. Benin bu siteye karşı hiç güvenim kalmadı. Kulaklık daha kargoya verilmemiş. Tam 20 gün oldu. Bunlardan bir daha alışveriş yapmam. Sizin ki geldi mi?

Evet geldi gayet memnunum Arctis 5'den daha iyi.

Hocam biraz detaylı anlatır mısınız:D. Kargom cuma gelecekmiş. Kargoya verilmiş. Sistemde hata varmış. UPS'i aradım öğrendim. İade etsem mi diyordum kullanmadan. Başka kulaklık alırım diyordum. Şimdi diğer bir arkadaşa daha gelmiş bu forumdan. Gayet güzel dedi.
Sizce nasıl? Ses kasılıyor mu? Film'de ambiyansı yaşatıyor mu sesleri temiz veriyor mu? 750-850TL edecek bir kulaklık mı gerçekten?(599TL'ye almıştıkta o indirimli hali tabii) HyperX Cloud 2 seviyesinde kulaklıklara göre nasıl? Çok sevinirim biraz anlatırsanız.

Hocam biraz detaylı anlatır mısınız:D. Kargom cuma gelecekmiş. Kargoya verilmiş. Sistemde hata varmış. UPS'i aradım öğrendim. İade etsem mi diyordum kullanmadan. Başka kulaklık alırım diyordum. Şimdi diğer bir arkadaşa daha gelmiş bu forumdan. Gayet güzel dedi.
Sizce nasıl? Ses kasılıyor mu? Film'de ambiyansı yaşatıyor mu sesleri temiz veriyor mu? 750-850TL edecek bir kulaklık mı gerçekten?(599TL'ye almıştıkta o indirimli hali tabii) HyperX Cloud 2 seviyesinde kulaklıklara göre nasıl? Çok sevinirim biraz anlatırsanız.
mh 650 almayı düşünüyorum eğer kullanıyorsanız hala deneyiminizi söyleyebilir misiniz

FPS oyunlarda ses kasma nasıl denediniz mi bu konuda CS:GO özellikle.

7.1 aman aman çok iyi değil ama dip sesleri gayet iyi duyurabiliyor. Ve ses kasma konusunda gayet başarılı ayrıca 600 TL'den fazla para verilmez. Onu diyebilirim ben indirimdeyken almıştım. İndirim kovalarsanız ucuza bulursunuz şu an 800 TL.

Şimdi sipariş verdim bende MH650'yi :D

Hocam kulaklıktan memnun musunuz? Dip ses vs. gibi bir sorun var mı? Cloud 2 kullanıyorum ve dip ses geliyor sizce iade edip almalı mıyım?
7.1 aman aman çok iyi değil ama dip sesleri gayet iyi duyurabiliyor. Ve ses kasma konusunda gayet başarılı ayrıca 600 TL'den fazla para verilmez. Onu diyebilirim ben indirimdeyken almıştım. İndirim kovalarsanız ucuza bulursunuz şu an 800 TL.

Hocam şu an 650 TL'ye falan buldum sizce Cloud 2 kulaklığımı iade edip almalı mıyım? Şu anda Cloud 2 var ve dip ses yapıyor, mh 650 yapıyor mu acaba?
Bir de ürünün ses kartı var mı?

Son düzenleme:
Hocam kulaklıktan memnun musunuz? Dip ses vs. gibi bir sorun var mı? Cloud 2 kullanıyorum ve dip ses geliyor sizce iade edip alınır mı?

Hocam şu an 650 TL'ye falan buldum sizce Cloud 2 kulaklığımı iade edip alınır mı? Şu anda Cloud 2 var ve dip ses yapıyor, mh 650 yapıyor mu acaba?
Bir de ürünün ses kartı var mı?

Ben MH650'yi kullanmadan iade ettim. Cloud 2 aldım, 20 gün sonra onda da bir sorun oldu, servisle problemler oldu, sorunu çözmeye çalışıyorlar. O halde yine gittim geçen gün Cloud 2 aldım. Çok memnunum Cloud 2'den. Sadece önceki Cloud 2'de serviste problem yaşamak HyperX ürünleri ile canımı sıktı o kadar.

Hocam üründe dip ses falan var mı acaba? Birde ürün USB bağlantılı ama kendi ses kartı var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı