HyperX Cloud 2 vs. Cooler Master MH650

Gerçi benimkinin verilip verilmediği de meçhul. Kargo takip numarası verdiler ama açıp bakınca ne öngörülen zaman ne de hareket geçmişi var. Birileri diyordu İtopya kendileri kargoya vermiş olarak gösterebiliyor diye. Bekli öyle yapmıştır kolpacılar.

Cloud 2 veya MH650 alacağım. Deneyimlerinizi söyler misiniz sizce hangisini tercih etmeliyim? HyperX turnuvalara sponsor oluyor, Cooler Master ise genelde kasa ve sıvı soğutucu markası kulaklıkta nasıldır acaba?

Nasıl hocam şuana kadar ki kullanımınız?
Gerçi benimkinin verilip verilmediği de meçhul. Kargo takip numarası verdiler ama açıp bakınca ne öngörülen zaman ne de hareket geçmişi var. Birileri diyordu İtopya kendileri kargoya vermiş olarak gösterebiliyor diye. Bekli öyle yapmıştır kolpacılar.

Hocam ürün geldi mi? Ben iade etsem mi diye düşünüyorum geldiği zaman denemeden. Denedikten sonra acaba iade etsem sorun çıkartırlar mı ki?

Kullanılmadan iade almak zorundayız diyor. Ben kullanmasamda şimdi açılır falan bana suç gelmesin diye videolu şekilde iadesini etcem veya direk hiç almayacağım. Benin bu siteye karşı hiç güvenim kalmadı. Kulaklık daha kargoya verilmemiş. Tam 20 gün oldu. Bunlardan bir daha alışveriş yapmam. Sizin ki geldi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı