HyperX Cloud II vs HyperX Revolver S

percin

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan da anlaşılacağı üzere iki kulaklık arasında kaldım. Birincisi Kingston HyperX Cloud II diğer ise Kingston HyperX Revolver S modeli. Bildiğim kadarıyla Revolver S, Cloud II'nin bir üst modeli fakat sizce hangisi daha iyidir? Aradaki fiyat farkına değer mi? Ses kalitesi olarak çok fark eder mi? Verilen fiyat farkına değer mi sizce? Görünüş olarak Cloud II daha şık duruyor fakat Revolver S de daha yeni bir model. Dolayısıyla daha iyi ses sürücüleri olabileceği kafamı karıştırdı. Kontrolcü kumandası olarak Revolver S daha kullanışlı gibi geldi. Size göre hangi kulaklığı tercih etmeliyim ve nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuyu ben de açmayı planlıyordum hiçbir yerde düzgün karşılaştırma yok. Umarım burda karar veririm.

Ben Revolver S aldim ve kullaniyorum. Memnunum ama Cloud 2 nasil bilmiyorum o yuzden kiyaslama yapmam dogru olmaz. Fakat dediginiz dogru Revolver S daha yeni bir cihaz bu yuzden tercihim Revolver S oldu.

Cloud 2. Mikrofonu daha iyi diyorlar.

kısa bir süre sonra bu ikisinden birini tercih edeceğim. fakat çok kararsız kaldım. ikisi de birbirinin aynısı gibi duruyor. aralarındaki en büyük fark Revolver S in ses kartının daha gelişmiş olması. Ama sırf ses kartı için de 200 tl'lik bir fark vermeye değer mi onu da bilemiyorum. Görünüş bakımından Cloud 2 daha şık duruyor ama teknoloji olarak Revolver S daha yeni bir model.

Cloud II al herkes biliyor ses kalitesini ve mikrofon kalitesini. Bir ton para kazanan yayıncılar değiştirse değiştirirdi. Cloud II’den Revolver S’ye geçerlerdi. Cloud II yönünde yapmalısın tercihini bence ben olsam da öyle yapardım.

Uzun süredir kulaklığı kullanıyorum en ufak bir şikayetim yok. Aradaki fiyat farkı ne kadar olacak o önemli.

Geri
Yukarı