HyperX Cloud II vs Rush TUSSLE RHX71

Demir3434

Hectopat
2 Kulaklık var, sizce hangisi? Ses kalitesi falan olsun, dış görünüş benim için önemli değil.

Rush TUSSLE RHX71 USB 7.1 Surround Titreşim RGB Gaming Kulaklık

HyperX Cloud II 7.1 Kırmızı Gaming Kulaklık

Son düzenleyen: Moderatör:
Rush'ı bu gün YouTube'da gördüm açıkçası beğendim. Alırsan bana DM yoluyla deneyimini aktarır mısın?

Bence de rush çünkü fiziksek 7.1 den bahsediliyor sanal değil herşeyden önce ve fiyati da genel olarak makul sayılabilir. Ancak bu ürünler nereden geliyor üreticisi kim bunlar önemli her yerde corona salgını varken bi kulaklık yüzünden basimiz yanmasin

Rush Tussle büyük ihtimalle Çin malı dandik bir ürün. Ürünü yabancı hiçbir yerde göremedim.
Ayrıca internet sitesi İngilizce olmasına rağmen site "rushtr" ve adres olarak da Ankara'da bir adres vermişler.
Kulaklığı buldum.
US $38.28 33% OFF|SOMIC G936N Gamer Earphones 7.1 Virtual Gaming Headsets Surround Sound USB 3.5mm Noise Cancelling Headphones for PS4 PC Games|Headphone/Headset| | - AliExpress
Ses kartı, RGB gibi özellikleri farklılık gösterse de tasarımdan belli ki benzer üreticilerde üretilmiş.
Mesela Rush'un başka bir kulaklığı da renkleri dışında başka bir Çin malı kulaklıkla aynı.
Rush
Çin Malı Aliexpress

Son düzenleme:
Rush Tussle büyük ihtimalle Çin malı dandik bir ürün. Ürünü yabancı hiçbir yerde göremedim.
Ayrıca internet sitesi İngilizce olmasına rağmen site "rushtr" ve adres olarak da Ankara'da bir adres vermişler.
Kulaklığı buldum.
US $38.28 33% OFF|SOMIC G936N Gamer Earphones 7.1 Virtual Gaming Headsets Surround Sound USB 3.5mm Noise Cancelling Headphones for PS4 PC Games|Headphone/Headset| | - AliExpress
Ses kartı, RGB gibi özellikleri farklılık gösterse de tasarımdan belli ki benzer üreticilerde üretilmiş.
Mesela Rush'un başka bir kulaklığı da renkleri dışında başka bir Çin malı kulaklıkla aynı.
Rush
Çin Malı Aliexpress
Öncelikle rush Çin malı değil Türk malı bir ürün dandik falanda değil adamlar çok iyi yapmışlar ve kulaklıkta gerçek 7.1 var bende hyperx Cloud 2'de var gerçekten 7.1 olarak fark ettiriyor kendini Rush markası. Sadece mikrofon kalitesi kötü HyperX'ten bir de stero ses seviyesi 1 2 tık daha kötü ama dezavantaj değil tabii 7.1 konusunda zaten kulaklığın sağ tarafında 3 sol tarafında 3 sürücü var yani gerçek 7.1'i veriyor size FPS oyunlarında adamın nereden geldiğini hissetmiyorsunuz anlıyorsunuz :) ekip bu konuda mükemmel iş çıkarmış. Fiyatı kulaklığın ileride 600 tllere çıkacağına inanıyorum. Kısacası 7.1 için rush stereo için HyperX ama stereo konusunda okadar fark yok. Ama HyperX'inde sterosu tartışılmaz.(Bugün 21 Nisan Salı Rush markası büyüyecek bildiğimiz diğer markalarla kapışacak Rampageyi geçtim zaten ;) ) Herkese iyi günler

Son düzenleme:
@sn1per Türk malı olduğuna emin misiniz ? Aliexpress'te biraz gezerseniz Rush'un kulaklıklarına benzer bir sürü kulaklık bulursunuz. Merkezi Türkiye'de olan bir firma, Snopy, Everest veya Rampage gibi. Bunlar da ürünlerinin çoğunu Çin'den getirtip marka basan firmalar.
Mesela Rush da 2007'de kurulduğu söylenmesine rağmen Facebook sayfalarını 2018'de açmışlar.

@sn1per Türk malı olduğuna emin misiniz? Aliexpress'te biraz gezerseniz Rush'un kulaklıklarına benzer bir sürü kulaklık bulursunuz. Merkezi Türkiye'de olan bir firma, Snopy veya Rampage gibi. Bunlar da ürünlerinin çoğunu Çin'den getirtip marka basan firmalar.
Mesela Rush da 2007'de kurulduğu söylenmesine rağmen Facebook sayfalarını 2018'de açmışlar.

Rush Temkom Elektrik tarafından yapılmaktadır. Temkom elektiriğin 3 kolu vardır Trilogic Hamarat ve Rush Sizin bahsettiğiniz o kulaklıkların hiçbiri rushla model olarak aynı değil model olarak esl de gördüğümüz kulaklık modelini yapmışlar six invitational da gördüğümüz fakat ordaki hiç bi kulaklık ister kontrolcüsü olsun ister kalıp olsuun benzemiyor hiç benzemiyor desek yalan olur ama ayırt edebilcek bissuru özellik var zaten .ve hiçbirnde 7.1 yok hepsinin sanal.

Son düzenleme:
US $12.34 12% OFF|Tüketici Elektroniği'ten Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık'de Stereo aşırı kulak oyun kulaklığı PC oyun için RGB LED gürültü iptal kulaklık AliExpress'da
Rush PUKKA RHX23 USB 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklık Fiyatı
Çin'de fabrikalar büyük ihtimalle size özel logo basıyor. Logo dışında farkı yok.
Çin malı olması kulaklığın kötü olduğu anlamına gelmiyor tabiki, sizin için özel üretim yapan fabrikalar da vardır toplu sipariş koşulyla. Genelde bu tür üstüne marka basan firmalar dandik ürün sattığı için Rush'a da dandik demiştim. Denemeden bilinemez ama Rush yerine daha kaliteli olduğu bilinen markalara yönelmek daha doğru olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı