HyperX Cloud II vs Rush TUSSLE RHX71

US $12.34 12% OFF|Tüketici Elektroniği'ten Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık'de Stereo aşırı kulak oyun kulaklığı PC oyun için RGB LED gürültü iptal kulaklık AliExpress'da
Rush PUKKA RHX23 USB 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklık Fiyatı
Çin'de fabrikalar büyük ihtimalle size özel logo basıyor. Logo dışında farkı yok.
Çin malı olması kulaklığın kötü olduğu anlamına gelmiyor tabiki, sizin için özel üretim yapan fabrikalar da vardır toplu sipariş koşulyla. Genelde bu tür üstüne marka basan firmalar dandik ürün sattığı için Rush'a da dandik demiştim. Denemeden bilinemez ama Rush yerine daha kaliteli olduğu bilinen markalara yönelmek daha doğru olur.
US $12.34 12% OFF|Tüketici Elektroniği'ten Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık'de Stereo aşırı kulak oyun kulaklığı PC oyun için RGB LED gürültü iptal kulaklık AliExpress'da
Rush PUKKA RHX23 USB 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklık Fiyatı
Çin'de fabrikalar büyük ihtimalle size özel logo basıyor. Logo dışında farkı yok.
Çin malı olması kulaklığın kötü olduğu anlamına gelmiyor tabiki, sizin için özel üretim yapan fabrikalar da vardır toplu sipariş koşulyla. Genelde bu tür üstüne marka basan firmalar dandik ürün sattığı için Rush'a da dandik demiştim. Denemeden bilinemez ama Rush yerine daha kaliteli olduğu bilinen markalara yönelmek daha doğru olur.
Dediğim gibi https://www.hepsiburada.com/rush-poison-rm82-10000-dpi-rgb-7d-oyuncu-mouse-p-HBV00000RJM9E ozaman şimdi şeymi diyeceğiz çin herkese kalıp veriyor logitech de logo basmış rush da. Evet rushun bazı kulaklıları benziyor ama rushu aradım herşey bize ait ve Kendi üretimimiz dediler son sözüde onlar söylemiş olsun. Rush sadece bazı kulaklıkların veya mauslerin kalıplarını yapıyor benzerini aynsıısnı ama içindekiler çin tenkolojisi değil türk teknolojisi . Kulaklığın asıl sorusu rush mu hyperx mi onu üstte cevapladım ama kısa ve öz şekilde Rush gerçek 7.1 li tek ucuz kulaklık ve gerçektende iyi bi 7.1 var Ama ses kalitesi olarak 2 tık geride hyperxden ( az) Gerçek 7.1 li kulaklıklar 1500 tlden başlar Asus Delta gibi ürünler Asus delta da 2000 tl falan

Son düzenleme:
Rush tussle büyük ihtimalle Çin malı dandik bir ürün. Ürünü yabancı hiçbir yerde göremedim.
Ayrıca internet sitesi İngilizce olmasına rağmen site "rushtr" ve adres olarak da Ankara'da bir adres vermişler.
Kulaklığı buldum.
US $38.28 33% OFF|SOMIC G936N Gamer Earphones 7.1 Virtual Gaming Headsets Surround Sound USB 3.5mm Noise Cancelling Headphones for PS4 PC Games|Headphone/Headset| | - AliExpress
Ses kartı, RGB gibi özellikleri farklılık gösterse de tasarımdan belli ki benzer üreticilerde üretilmiş.
Mesela Rush'un başka bir kulaklığı da renkleri dışında başka bir Çin malı kulaklıkla aynı.
Rush
Çin Malı Aliexpress

Aliexpress'de bile 400TL civarında fiziksel Surround bulamadım.

2 kulaklık var, sizce hangisi? Ses kalitesi falan olsun, dış görünüş benim için önemli değil.

Rush tussle rhX71 USB 7.1 Surround titreşim RGB Gaming kulaklık.

HyperX Cloud II 7.1 kırmızı Gaming kulaklık.

Hocam aldınız mı tussle yi bende sizin görüşünüzü öğrenmek istiyorum kararsız kaldım.

aynı şekil ben de rush tussle almak istiyorum. şimdi firma ile de görüştüm. ürünü beğenmediğim takdir de kutusuyla sağlam şekilde olmak kaydıyla iade alırız diyorlar. Aldıysanız deneyiminiz nedir? cevap verirseniz sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı