HyperX Cloud III alınır mı?

Konfor olarak Cloud 3'ten pek aşağı kalır yönü yok. Cloud 3 kötüdür demiyorum ama Kraken TE'den geçişte konfor harici beklentinizi karşılamayabilir. Attığım varken ben almazdım. Yine de Game Zero haricinde 3K altı en iyi kulaklık Cloud3 gibi duruyor.

Ses nasıl Kraken'e göre Cloud III'ün hocam? FPS oyunları özelinde?

4K civar var mı başka öneriniz hocam, Game Zero konforu nasıldır? Te eski kaldı biraz diye yenilemek istiyorum aslında.
Cloud 2 ve Game Zero kullandım konfor olarak ikisi de benzer. Cloud2 ve 3'ün malzemesinin neredeyse aynı olduğunu düşünürsek de konfor açısından sıkıntı yaşanıcağını sanmam.
Farklı öneri olarak da Pazarama
Bu ikisini alabilirsin ama bence hiç gerek yok konfor dışında Game Zero'ya göre hiçbir artısı yok fiyat olarak da neredeyse iki katı.
Ses nasıl Kraken'e göre Cloud III'ün hocam? FPS oyunları özelinde?
Müzik, film deseydin devrim niteliğinde olurdu ama FPS oyunları için pek yükseltme sayılmaz diye düşünüyorum.

Almadım daha hocam, kararsız kaldım.

Ben, Valorant ve CS2 için alacağım. Razer Kraken TE kullanıyorum. Değer mi değiştirmeye bilemedim.
Hocam dediğin 2 oyununda ses şeyi zaten çok basit kullandığın kulaklığı hiç deneyimlemedim ama bir sıkıntısı yoksa değiştirmeye gerek yok gibi. Ben mesela PUBG ve R6 için falan aldım biliyorsunuz biraz daha farklı ses sistemleri bir sürü şey arasından ayırt etmek gerekiyor ayak sesini falan. Yoksa benim 7 yıllık g933 bile cs ve valoda taş gibi yani hiç yanlış ses verdiğini duymadım. Cloud 3ü ben aldım ama iade edeceğim. Pubg ve r6 için kulakiçi daha mantıklı sanırım.

Hocam dediğin 2 oyununda ses şeyi zaten çok basit kullandığın kulaklığı hiç deneyimlemedim ama bir sıkıntısı yoksa değiştirmeye gerek yok gibi. Ben mesela PUBG ve R6 için falan aldım biliyorsunuz biraz daha farklı ses sistemleri bir sürü şey arasından ayırt etmek gerekiyor ayak sesini falan. Yoksa benim 7 yıllık g933 bile cs ve valoda taş gibi yani hiç yanlış ses verdiğini duymadım. Cloud 3ü ben aldım ama iade edeceğim. Pubg ve r6 için kulakiçi daha mantıklı sanırım.
Neden hocam, rahat değil mi? Terletme vs mi var, sıkı mı? Kulak içi bulamadım ben ama?

Neden hocam, rahat değil mi? Terletme vs mi var, sıkı mı? Kulak içi bulamadım ben ama?
Kulaklık rahat ona laf edemem Allah var premium olduğunu belli ediyor yani kaliteli malzeme ve hafif. Terletiyor mu? Evet pedleri deri çünkü, c2 gibi farklı ped göndermemişler yani illaki terletir ben onu bilerek aldım. Kulağıda iyi sarıyor dışarıdan seni ayırıyor. Benim iade sebebine gelirsemde ya benim ürün sorunluydu yada benim beklentilerim çok yüksekti o yüzden karşılayamadı bilmiyorum yani dediğim gibi eski kulaklığımdan çok bir farkı olmadı.

Kulakiçi sennheiser IE200 mü ne varda 6.5k oda, çok geldi bana miki yok bişeyi yok.

Kulaklık rahat ona laf edemem Allah var premium olduğunu belli ediyor yani kaliteli malzeme ve hafif. Terletiyor mu? Evet pedleri deri çünkü, c2 gibi farklı ped göndermemişler yani illaki terletir ben onu bilerek aldım. Kulağıda iyi sarıyor dışarıdan seni ayırıyor. Benim iade sebebine gelirsemde ya benim ürün sorunluydu yada benim beklentilerim çok yüksekti o yüzden karşılayamadı bilmiyorum yani dediğim gibi eski kulaklığımdan çok bir farkı olmadı.

Kulakiçi sennheiser IE200 mü ne varda 6.5k oda, çok geldi bana miki yok bişeyi yok.
Hayır sizinki sorunlu değil hocam Cloud 3 o tür oyunlar için kötü bir kulaklık zaten. Tek iyi olduğu alan Valorant CSGO gibi oyunlar ki o da tartışılır.

Hayır sizinki sorunlu değil hocam Cloud 3 o tür oyunlar için kötü bir kulaklık zaten. Tek iyi olduğu alan Valorant CS:GO gibi oyunlar ki o da tartışılır.

O zaman ne alacağız üstat :D hem rahat hem de ses rahat kulaklık yok mu?

Kulaklık rahat ona laf edemem Allah var premium olduğunu belli ediyor yani kaliteli malzeme ve hafif. Terletiyor mu? Evet pedleri deri çünkü, C2 gibi farklı ped göndermemişler yani illaki terletir ben onu bilerek aldım. Kulağıda iyi sarıyor dışarıdan seni ayırıyor. Benim iade sebebine gelirsemde ya benim ürün sorunluydu ya da benim beklentilerim çok yüksekti o yüzden karşılayamadı bilmiyorum yani dediğim gibi eski kulaklığımdan çok bir farkı olmadı.

Kulak içi Sennheiser IE200 mü ne varda 6.5k oda, çok geldi bana miki yok bir şeyi yok.

O zaman F/P ürünü gibi mi ki? Razer Kraken Update etmesem mi bilemedim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı