HyperX Cloud III alınır mı?

O zaman ne alacağız üstat :D hem rahat hem de ses rahat kulaklık yok mu?

O zaman F/P ürünü gibi mi ki? Razer Kraken Update etmesem mi bilemedim :D
Dediğim gibi reis, cs ve valo için istiyorum diyorsun bi sorun yoksa ben almazdım senin yerinde olsam. Rahatlık, ped soyulması, sorunlu mikrofon durumları varsa bendeki gibi yeni bişey bak tabiki

Dediğim gibi reis, cs ve valo için istiyorum diyorsun bi sorun yoksa ben almazdım senin yerinde olsam. Rahatlık, ped soyulması, sorunlu mikrofon durumları varsa bendeki gibi yeni bişey bak tabiki
Yok öyle durum aslında. Ben daha iyi ses kalitesi istiyorum sadece.

Yok öyle durum aslında. Ben daha iyi ses kalitesi istiyorum sadece. Ama siz çok fark etmez dediniz.

Yok öyle durum aslında. Ben daha iyi ses kalitesi istiyorum sadece.

Yok öyle durum aslında. Ben daha iyi ses kalitesi istiyorum sadece. Ama siz çok fark etmez dediniz.
Benim hatırladığım cs2de şey özelliği gelmişti. Valo gibi ayak sesinin nereye kadar gittiğini haritada gösteriyor. Bir arkadaşınızla test yapabilirsiniz bence kendi kulaklığınıza, max rangeden sesleri alıyorsanız sorun yoktur herhalde.

Benim hatırladığım CS2'de şey özelliği gelmişti. Valorant gibi ayak sesinin nereye kadar gittiğini haritada gösteriyor. Bir arkadaşınızla test yapabilirsiniz bence kendi kulaklığınıza, Max rangeden sesleri alıyorsanız sorun yoktur herhalde.

Oppo kulaklık var, kulak içi onu kullanacağım galiba, sadece mikrofonu o kadar iyi değil. Oppo Enco Buds.

Oppo kulaklık var, kulak içi onu kullanacağım galiba, sadece mikrofonu o kadar iyi değil. Oppo Enco Buds.

Konu açmıştım geçen gün onu takip et kulaklığına ayar çekip bir denersin.

Konu açmıştım geçen gün onu takip et kulaklığına ayar çekip bir denersin.

Tamamdır, G PRO X inceliyorum şu an. Rahatsız olmasa direkt alacağım ama korkum var, bu ayarları da bugün yaparım.

Tamamdır, G PRO X inceliyorum şu an. Rahatsız olmasa direkt alacağım ama korkum var, bu ayarları da bugün yaparım.

G PRO X kablolusunu alın alacaksanız, kulaklık kulağı biraz rahatsız etse de abartıldığı kadar değil, takarken muhakkak kulağınızı pedin içinde kalacak şekilde takın bu bir nebzede olsa engel olacaktır ben faydasını görüyorum. Deri terletir kışın kolay kolay bu durum olmuyor ama yazın yapabilir ama onun için içinde kumaş pedde mevcut yazları kumaş ped ile de kullananilirsiniz :) ayrıyeten birkaç kablosu mevcut, kulaklıktan telefona ayrı PC'ye ayrı ve kulaklık mikrofon olmak üzere 2 ayrımlı girişleri var dönüştürücümü deniyordu ismine O, onun sayesinde mikrofonuda kullanabilme imkanı sağlayacaktır. Yazılımdakinden feragat etmek zorundayız kulaklığın kendi kaliteli sesini alabilmek için.

Cloud 3 almayın beğenmedim rahat bir kulaklık mikrofonda iyi ama sesler çok tiz benim kulağımı acıtacak şekilde müzik kalitesi kötü ama oyun kalitesi iyiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı