HyperX Cloud III alınır mı?

Eminim kanka programda çalışmıyordu HyperX'in kendi programı bir de dış sesi çok iyi kesemiyor.

Bende Logitech Pro X kullanıyorum dış sesleri iyi kesiyor. Bazen bizimkiler sesleniyor ama duymak oldukça zor :D, onun harici sesleri basslı net ve berrak. Aklıma bir şey daha geldi bu kulaklığın geliştirmeler kısmınada bak belki ek ayarında bir şey varsa kapatıp denersin bir arkadaş sesleri netleştirmişti geliştirmelere girip.

Bende Logitech Pro X kullanıyorum dış sesleri iyi kesiyor. Bazen bizimkiler sesleniyor ama duymak oldukça zor :D, onun harici sesleri basslı net ve berrak. Aklıma bir şey daha geldi bu kulaklığın geliştirmeler kısmınada bak belki ek ayarında bir şey varsa kapatıp denersin bir arkadaş sesleri netleştirmişti geliştirmelere girip.
İadeye yolladım kanka hoşuma gitmedi müzikten aldığım keyifi alamadım kulağımı rahatsız etti tizliği. Logitech için rahat değil diyorlardı öyle mi? Ses kalitesi nasıl?

İadeye yolladım kanka hoşuma gitmedi müzikten aldığım keyifi alamadım kulağımı rahatsız etti tizliği. Logitech için rahat değil diyorlardı öyle mi? Ses kalitesi nasıl?

Logitech Pro X ses kasarken bayağı iyi, müziklerde efsane :) fxsoundla kullanınca müzik ayrı bir seviyeye çıkıyor. Konfor konusunda kulağı az ağrıtabilir ama abartıldığı gibi değil kulağı kulak pedinin içine alırsan ağrıyı bir nebzede olsa önlüyor. İçinde kumaş pedde mevcut kumaş olana rahat diyorlardı yazın iyi olur kumaş ama ben daha takmadım bile :D deri iyi gidiyor ayrıyeten çanta kılıfı bile var. Telefona ayrı kablosuda var kulaklık ve telefon işaretli :) mikrofon kulaklık ayrıştırıcı dönüştürücümü diyorlardı o işte bir de 1 kablosu daha olacaktı.

Yazdım yukarıya bayağı malzemesini de eklemişler aslında :)

Şimdi çektim görmeniz için 1 tane daha kablosu olması gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam. Çanta kılıfıda yumuşacık :)

20240327_191036.jpg

Ses kartını takmıyorum kendi güzel sesini boğuyor diye.

Son düzenleme:
Yazdım yukarıya bayağı malzemesini de eklemişler aslında :)

Şimdi çektim görmeniz için 1 tane daha kablosu olması gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam. Çanta kılıfıda yumuşacık :)

Eki Görüntüle 2152089

Ses kartını takmıyorum kendi güzel sesini boğuyor diye.
Geçen amazonda 3e satılmıştı. Çok övüyorsunuz bunu düşerse alıp denicem valla

Yeni konular

Geri
Yukarı