HyperX Cloud III vs Corsair HS 80

Janurap

Centipat
Daha fazla  
Genellikle FPS oyunları ve hikayeli oyunlar oynarım. Corsair 2300TL'ye düşünce çok dikkatimi çekti ikisi arasında kaldım. Harici bir mikrofon kullanmıyorum, oyunda ses kasmak ve şarkı dinlemek için hangisini önerirsiniz?

Oyunlarda ses kasma konusunda Cloud 3 daha önde.

Buna da bakabilirsiniz.

Bana sorarsan BlackShark tam size göre. Hem FPS hem hikayeli oyun için güzel bir modeldir kendisi ama Cloud 3 ses kasma konusunda ufak bir fark ile daha önde. Hikayeli oyunlar oynayıp müzik dinlediğiniz için BlackShark daha mantıklı bir tercih olacaktır sizin için.

Son düzenleme:
Oyunlarda ses kasma konusunda Cloud 3 daha önde.

Buna da bakabilirsiniz.

Bana sorarsan BlackShark tam size göre. Hem FPS hem hikayeli oyun için güzel bir modeldir kendisi ama Cloud 3 ses kasma konusunda bir tık daha önde. Hikayeli oyunlar oynayıp müzik dinlediğiniz için BlackShark daha mantıklı bir tercih olacaktır sizin için.

BlackShark kullandığımda hiç konforlu gelmemişti bana o yüzden hiç onu alma taraftarı değilim Cloud 3 şarkı konusunda berbat diyorlar o yüzden HS80 ile Cloud 3 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım.

BlackShark kullandığımda hiç konforlu gelmemişti bana o yüzden hiç onu alma taraftarı değilim Cloud 3 şarkı konusunda berbat diyorlar o yüzden HS80 ile Cloud 3 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım.

Cloud 3 bass ve tizzler yok denilecek seviye de müzik konusunda tatmin etmeyebilir. Bu model BlackShark V2 sp editon yalnız. Bilginiz olsun v2X falan değil.

BlackShark sizin tam aradığınız model ama madem beğenmediğiniz Cloud 3 alın derim.

Burdaki incelemede HS 80'nin kablosuzu olduğu için onunla karşılaştırabiliyorum ama hemen hemen aynıdır diye tahmin ediyorum kablolu versiyonu da.

Cloud 3'ün Bass'ları ortalama. O yüzden Bass tarzı müzikler dinliyorsan pek hoşuna gitmeyebilir belki. HS 80'nin de tiz performansı berbat. Oyun konusunda da Hyper X Cloud 3'te seslerin nerden geldiği 1 tık daha belirğin olur gösteriyor incelemede. Mikrofon konusunda ikisi de iyi ama Hyper X bir tık daha iyi görünüyor.

Cloud 3 bass ve tizzler yok denilecek seviye de müzik konusunda tatmin etmeyebilir. Bu model BlackShark V2 sp editon yalnız. Bilginiz olsun v2X falan değil.

BlackShark sizin tam aradığınız model ama madem beğenmediğiniz Cloud 3 alın derim.

Peki ya HS80?

Buradaki incelemede HS 80'nin kablosuzu olduğu için onunla karşılaştırabiliyorum ama hemen hemen aynıdır diye tahmin ediyorum kablolu versiyonu da.

Cloud 3'ün Bass'ları ortalama. O yüzden bass tarzı müzikler dinliyorsan pek hoşuna gitmeyebilir belki. HS 80'nin de tiz performansı berbat. Oyun konusunda da HyperX Cloud 3'te seslerin nereden geldiği 1 tık daha belirğin olur gösteriyor incelemede. Mikrofon konusunda ikisi de iyi ama HyperX bir tık daha iyi görünüyor.

Cloud 3 için bütçem yetmedi sizce HS80 mi almalıyım Cloud 2 mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı