HyperX Cloud III vs Corsair HS80

utkudemirkan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta gördüğünüz iki kulaklık arasında kaldım. Test videolarını aşağıya bıraktım, sizce hangisi alınmalı? şu an HyperX Cloud II kullanıyorum.

Kablolu alacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, başlıkta gördüğünüz iki kulaklık arasında kaldım. Test videolarını aşağıya bıraktım, sizce hangisi alınmalı? Şu an HyperX Cloud II kullanıyorum.

Kablolu alacağım.

Cloud 2 de neden memnun değilsiniz? Ona göre önerelim.

HyperX Cloud III testini görene kadar HS80de karar kılmıştım zaten ama HyperX'in mikrofonu da bayağı iyi duruyor.
HS80 biraz pahalı onun yerine HyperX CLoud III önerilir mi? yoksa bu paralara çıkınca logitech g435, steelseries 1 wireless yani kablosuz önerilir mi? (film milm izlemem günde 2,3 saat fps oyun için soruyorum)

HS80 kullanıyorum, memnunum. Diğer modeli kullanmadım fakat bu kulaklık memnun eder diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı