HyperX Cloud III vs Corsair HS80 Premium

Kulaklık ne acaba?

Logitech Pro X kullanıyorum diye hatırlıyorum, G PRO X ile Pro X aynı mıydı modellerde farklılık oluyormuş bunu duyunca şaşırdım aynıydı yapıları.

20240325_172915.jpg

Sağdaki kulaklık.

Cevabın için çok teşekkür ederim. Birçok insanla konuştum çok forum okudum herkes en son Cloud 3 dedi. Ekstra yazılımla EQ ayarıyla beraber çok güzel ses kastırıyormuş. Fakat kablolu istemiyorum, kablosuzda en güzel ses kastıran yeri araştırıyorum kablolardan kurtulmak istiyorum artık.

Cevabın için çok teşekkür ederim. Birçok insanla konuştum çok forum okudum herkes en son Cloud 3 dedi. Ekstra yazılımla EQ ayarıyla beraber çok güzel ses kastırıyormuş. Fakat kablolu istemiyorum, kablosuzda en güzel ses kastıran yeri araştırıyorum kablolardan kurtulmak istiyorum artık.

Araştırman bir sonuca varırsa buradan paylaşırsan güzel olur, kolay gelsin

Araştırman bir sonuca varırsa buradan paylaşırsan güzel olur, kolay gelsin.

Aslında ben zaten araştırmamı bitirmiştim. Konu devam ettirilince bir şey yazma gereği duydum. Ben Cloud 3'e karar verdim. Yazılımsız ses kasması çok kötüymüş fakat yanında gelen linsanslı program yerine Dolby Access'i 42TL'ye satın alıp birkaç ince ayar çekince piyasadaki en iyi ses kastıran kablosuz kulaklık olduğu söyleniyor. HS80 ses kasımında bölgesel bir geri dönüş yaparken Cloud 3 direkt yer tayini yapabiliyormuş bu yüzden bunu tercih edeceğim. Birçok kişi kablolu al daha iyi kasarsın felan demiş ama benim zaten amacım kablolardan kurtulmak.

Aslında ben zaten araştırmamı bitirmiştim. Konu devam ettirilince bir şey yazma gereği duydum. Ben Cloud 3'e karar verdim. Yazılımsız ses kasması çok kötüymüş fakat yanında gelen linsanslı program yerine Dolby Access'i 42TL'ye satın alıp birkaç ince ayar çekince piyasadaki en iyi ses kastıran kablosuz kulaklık olduğu söyleniyor. HS80 ses kasımında bölgesel bir geri dönüş yaparken Cloud 3 direkt yer tayini yapabiliyormuş bu yüzden bunu tercih edeceğim. Birçok kişi kablolu al daha iyi kasarsın falan demiş ama benim zaten amacım kablolardan kurtulmak.

Evet Cloud 3Ü yazılımsız kullanırsan ses kasmaktan ziyade tizleri kulağı tırmalar daha önce bahsetmiştim konularda, onun için yazılımsız iş görmez başka kulaklıkta dene yazılımsız farkı anlarsın. Kablosuz istiyorsanda illa kalite konusunda dünyaca ünlü Sennheiser markasına bakmalısın.

Evet Cloud 3Ü yazılımsız kullanırsan ses kasmaktan ziyade tizleri kulağı tırmalar daha önce bahsetmiştim konularda, onun için yazılımsız iş görmez başka kulaklıkta dene yazılımsız farkı anlarsın. Kablosuz istiyorsanda illa kalite konusunda dünyaca ünlü Sennheiser markasına bakmalısın.
Söylediğiniz Cloud 3 Wireless ile ilgiliyse doğru değil. Cloud 3 Wireless kutudan çıkar çıkmaz eq ayarı yapmadan da çok iyi bir sese sahip. İlgili inceleme videosunda da bu durumu anlatılıyor. Buradan izleyebilirsiniz.

Söylediğiniz Cloud 3 Wireless ile ilgiliyse doğru değil. Cloud 3 Wireless kutudan çıkar çıkmaz EQ ayarı yapmadan da çok iyi bir sese sahip. İlgili inceleme videosunda da bu durumu anlatılıyor. Buradan izleyebilirsiniz.

Ya Cloud 2 ya da 3 2'sinden biride olabilir arkadaş kullanıp seslerin tizli olduğundan bahsetti tahminimce aynı seri olduğu için 3. kulaklığıda tizlidir. Siz EQ programı açıkken kullandıysanız tabii ki tizleri hissetmezsiniz.

Ya Cloud 2 ya da 3 2'sinden biride olabilir arkadaş kullanıp seslerin tizli olduğundan bahsetti tahminimce aynı seri olduğu için 3. kulaklığıda tizlidir. Siz EQ programı açıkken kullandıysanız tabii ki tizleri hissetmezsiniz.
Herhangi bir eq ayarı yapmadan kullanıyorum. Nova 7 vardı onun yerine aldım. Cloud 3'ün sesi bana daha güzel geldi. Oyunlardaki performansı da daha iyi bence Nova 7'den özellikle imaging performansı müthiş Cloud 3 wireless'ın. Tabiki ses konusu subjektif bir konu. Herkesin zevki farklı.

Herhangi bir EQ ayarı yapmadan kullanıyorum. Nova 7 vardı onun yerine aldım. Cloud 3'ün sesi bana daha güzel geldi. Oyunlardaki performansı da daha iyi bence Nova 7'den özellikle imaging performansı müthiş Cloud 3 Wireless'ın. Tabii ki ses konusu subjektif bir konu. Herkesin zevki farklı.

Yok ayarı yapmamışsınızdır doğrudur ama yazılımı açık mıydı kulaklığın ve kulaklığın ayarlarını nasıl yaptınız.

Yok ayarı yapmamışsınızdır doğrudur ama yazılımı açık mıydı kulaklığın ve kulaklığın ayarlarını nasıl yaptınız.
Yazılımı indirip kulaklığı güncelledim fakat yazılımdaki eq ayarını hiç açmadım. Windows ses ayarlarından da mikrofonu 32k hz'e aldım mikrofonun performansı artsın diye. Bu şekilde eqsuz kullanıyorum memnunum şuan.

Geri
Yukarı