HyperX Cloud III vs Razer Kraken V3 vs Logitech G435 vs Logitech G335

Bütçe
2.000-3.000

YasinGnd

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim CORSAIR Void Elite 7.1 kullanıyordum ama dip ses ve mikrofonun sabit durmadığı için iadesini gerçekleştirdim ama ürünün stokları bitmiş. Bu kulaklıktan memnundum. Yeni bir kulaklık alacağım ama kararsız kaldım. Bu 6 kulaklık arasında kararsız kaldım kullanan arkadaşlar düşüncelerini ve tavsiye ederler mi? Yazarsanız sevinirim. Bütçeyi çok aşmamak istiyorum. Yoğun bir işte çalıştığım için 3-4 saat bile oynayamıyorum bazen o yüzden uzun süre götürecek kaliteli bir kulaklık arıyorum. Diğer ekipmanlarım Razer. Kraken ve Cloud 2 kulaklıklarının önceki nesilleri hayalimdi almak nasip olmadı şimdi de stokta yoklar.
Kulaklıklar:
1. kulaklık: HyperX Cloud III
2. kulaklık: HyperX Cloud II
3. kulaklık: Razer Kraken V3
4. kulaklık: Logitech G435
5. kulaklık: Logitech G335
6. kulaklık: Razer BlackShark V2

G733 G535 g435 cloud 2 kullandım.en iyisi g733>cloud2>g535>g435 ben g435 kullanırken anlayamadığım şekilde sesi boğuk ve kötüydü delay var gibi hissettiriyordu. 733 cloud2den tiz anlamında daha iyi diğer özellikleri aynı bence.şuan cloud2 kullanıyorum. Cloud 2 böyle ise cloud 3 daha iyidir.cloud3 al bence

Son düzenleme:
Bende Steel Series Artics Nova 7 almıştım. Dip ses sorunu yüzünden iade ettim. Bir hafta kadar da kullanma şansım oldu ama hiç memnun kalmadım. Şuan yeni kulaklık bakıyorum ve yüksek ihtimal Cloud3 alacağım.

Cloud 2 deneyimlemiştim.

Deneyiminizi aktarırsanız sevinirim.

G733 G535 g435 cloud 2 kullandım.en iyisi g733>cloud2>g535>g435 ben g435 kullanırken anlayamadığım şekilde sesi boğuk ve kötüydü delay var gibi hissettiriyordu. 733 cloud2den tiz anlamında daha iyi diğer özellikleri aynı bence.şuan cloud2 kullanıyorum. Cloud 2 böyle ise cloud 3 daha iyidir.cloud3 al bence
Cloud 3 fiyat farkı çok oluyor kraken v3 için düşünceniz nedir?

Kraken V3 modelini kullanan arkadaşlar var ise düşüncelerini yazarlarsa iyi olur. Ekipmanların hepsini Razer set halinde olmuş olur. Ve fiyat açısından diğerlerine göre daha uygun. F/P ürünü gibi digerlerinde aman aman bir farkı yok gibi.

Merhaba arkadaşlar benim CORSAIR Void Elite 7.1 kullanıyordum ama dip ses ve mikrofonun sabit durmadığı için iadesini gerçekleştirdim ama ürünün stokları bitmiş. Bu kulaklıktan memnundum. Yeni bir kulaklık alacağım ama kararsız kaldım. Bu 6 kulaklık arasında kararsız kaldım kullanan arkadaşlar düşüncelerini ve tavsiye ederler mi? Yazarsanız sevinirim. Bütçeyi çok aşmamak istiyorum. Yoğun bir işte çalıştığım için 3-4 saat bile oynayamıyorum bazen o yüzden uzun süre götürecek kaliteli bir kulaklık arıyorum. Diğer ekipmanlarım Razer. Kraken ve Cloud 2 kulaklıklarının önceki nesilleri hayalimdi almak nasip olmadı şimdi de stokta yoklar.
Kulaklıklar:
1. kulaklık: HyperX Cloud III
2. kulaklık: HyperX Cloud II
3. kulaklık: Razer Kraken V3
4. kulaklık: Logitech G435
5. kulaklık: Logitech G335
6. kulaklık: Razer BlackShark V2

1. 2. ya da 3. Kulaklık daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı