HyperX Cloud III vs Razer Kraken V3 vs Logitech G435 vs Logitech G335

Bütçe
2.000-3.000
Bende G435 ve Cloud 2 var. Ses kasmada bir fark yok hemen hemen aynı. Ses yüksekliği G435'te az yani şöyle söyleyeyim Valorant'ta falan yüzde 85'in altına almıyorum ama bu bir sıkıntı değil bana kalırsa günlük hayatta da kullanıyorum müzik dinlerken vs. gayet yeterli. Bir diğer konu rahatlık, G435 o kadar rahat ki gerçekten kulağında hissetmiyorsun. Cloud 2 de çok rahat baş ağrısı vs yapmıyor ama biraz ağır. G435'te bir diğer konu kulaklık küçük yani kafan çok kocamansa sığmayabilir(normal insanlara sığıyor ama :))

Bende G435 ve Cloud 2 var. Ses kasmada bir fark yok hemen hemen aynı. Ses yüksekliği G435'te az yani şöyle söyleyeyim Valorant'ta falan yüzde 85'in altına almıyorum ama bu bir sıkıntı değil bana kalırsa günlük hayatta da kullanıyorum müzik dinlerken vs. gayet yeterli. Bir diğer konu rahatlık, G435 o kadar rahat ki gerçekten kulağında hissetmiyorsun. Cloud 2 de çok rahat baş ağrısı vs yapmıyor ama biraz ağır. G435'te bir diğer konu kulaklık küçük yani kafan çok kocamansa sığmayabilir(normal insanlara sığıyor ama :))
Extra inceleme için teşekkürler hocam. Herhangi bir yenileme düşünüyor musunuz?

G435'in mikrofonunuzu çok kararsızım mikrofon kalitesi nasıl acaba? Bir de kulak pelerini deri olmaması daha uzun kullanım ömrü sunuyor.

G435'in mikrofonunuzu çok kararsızım mikrofon kalitesi nasıl acaba? Bir de kulak pelerini deri olmaması daha uzun kullanım ömrü sunuyor.

Ve ses kasmada ve film, müzik gibi gubdelik kullanımda herhangi bir gecikme oluyor mu?

Kraken V3 ve Logitech'lere bakmayın bile ses kaliteleri yerlerde sürünüyor.

Deneyimlerini daha açık bir şekilde söylersen, anlaşılması için daha iyi olur.

Kablosuz şart değilse G435 Wireless oluşundan diğerlerinden geride kalıyor zaten. Logitech ve Razer bikaç model dışında ses ürünleri konusunda iyi değiller. Konuda yazdıklarınız arasından Cloud3 en mantıklı seçenek olur ama benim önerim Amazon'dan Sennheiser Game Zero almanız olur.

Ve ses kasmada ve film, müzik gibi gubdelik kullanımda herhangi bir gecikme oluyor mu?

Ses kasmak için alacaksanız ben kulak içi tercih ediyorum ama kulak üstü olarak Logitech Pro X en iyisi bana göre, biraz daha bütçe çıkabilirseniz Logitech Pro X sizin için çok iyi olur.

Kablosuz şart değilse G435 Wireless oluşundan diğerlerinden geride kalıyor zaten. Logitech ve Razer birkaç model dışında ses ürünleri konusunda iyi değiller. Konuda yazdıklarınız arasından Cloud3 en mantıklı seçenek olur ama benim önerim Amazon'dan Sennheiser Game Zero almanız olur.

Yoğun bir iş temposunda çalışıyorum eve gelince bilgisayar başında rahat etmek için G435 modelini seçeneklere ekledim ama ne gibi geride kalıyor. Ve Razer Kraken V3 modeli bazı incelemelerde öneriyorlar ama onda da kumaş ped yok Cloud2 ve G435 de var kararsız kaldım.

Ses kasmak için alacaksanız ben kulak içi tercih ediyorum ama kulak üstü olarak Logitech Pro X en iyisi bana göre, biraz daha bütçe çıkabilirseniz Logitech Pro X sizin için çok iyi olur.

Önerin için teşekkür ederim ama önermiş olduğun kulaklık butcemi aşıyor onun yerine konudaki seçeneklerden onericegin var mı?

Hocam vallahi ben çok memnun kaldım. Gerek mikrofonu gerek ses kalitesi beni tatmin etti. Kumaş pedler de gayet iyi.

Cloud 3 de deri peder var. Kumaş peder Cloud2 de yedek veriliyor diye biliyorum.

Merak ettiğim bir konu var, mesela bütçemizi biraz yükselttiğimiz zaman (6-7 bin arası) aynı fiyat skalasında satılan gamer kulaklıkların haricinde beyerdynamic 770, audio technica m50x veya sennheiserin çeşitli referans stüdyo kulaklıkları falan çıkıyor karşımıza.

Bu tarz hifi kulaklıklar ile oyun kulaklıklarının ne farkı oluyor? Müziği iyi dinleten kulaklık oyunda da iyi performans vermez mi?

(rekabetçi oyun oynamadığım için mikrofonu umursamayan biri olarak soruyorum.)

Yoğun bir iş temposunda çalışıyorum eve gelince bilgisayar başında rahat etmek için G435 modelini seçeneklere ekledim ama ne gibi geride kalıyor. Ve Razer Kraken V3 modeli bazı incelemelerde öneriyorlar ama onda da kumaş ped yok Cloud2 ve G435 de var kararsız kaldım.

Önerin için teşekkür ederim ama önermiş olduğun kulaklık butcemi aşıyor onun yerine konudaki seçeneklerden onericegin var mı?

Cloud 3 de deri peder var. Kumaş peder Cloud2 de yedek veriliyor diye biliyorum.

Diğerlerini kullanmadım bir şey diyemiyorum.

Merak ettiğim bir konu var, mesela bütçemizi biraz yükselttiğimiz zaman (6-7 bin arası) aynı fiyat skalasında satılan gamer kulaklıkların haricinde beyerdynamic 770, Audio Technica M50X veya Sennheiser'in çeşitli referans stüdyo kulaklıkları falan çıkıyor karşımıza.

Bu tarz Hi-Fi kulaklıklar ile oyun kulaklıklarının ne farkı oluyor? Müziği iyi dinleten kulaklık oyunda da iyi performans vermez mi?

(Rekabetçi oyun oynamadığım için mikrofonu umursamayan biri olarak soruyorum.)

Hi-Fi kulaklıktada ses kasılır ama burada önemli olan stereo olarak kullanılması sesin netliği, berraklığı, ses seviyesi ama bazı kulaklıklar müzik konusunda yeterli seviyede iyi olmayabiliyor.

Geri
Yukarı