HyperX Cloud Silver ses kartımla sorun çıkarır mı?

OzanB2

Hectopat
Arkadaşlar şimdiye kadar hep Cloud II modeline bakıyordum 7.1 diye ancak o kadar çok kullanmayacağımı farkettim ve Cloud Silver'a yönelme kararı aldım ancak iki sorum var.

1) Anakartımın ses kartından dolayı düşük ses sorunu vs. yaşar mıyım? (Gigabyte B450M-H)
2) Cloud Silver ile Cloud II arasındaki fark nedir üzüleceğim bir fark var mıdır?

Ses seviyesi farkını test ederek öğrenirsiniz. Herhangi bir kulaklık ile farklı kartlardan ses almaya çalışın. Düz mantık, herhangi başka kulaklıkta da eşit oranda ses seviyesi elde edilir. Örneğin ben Asus tuf h7 kulaklığımla, kasanın önündeki ses kartından en yüksek seviyede ses alıyorum. Fakat kendi ses kartı daha temiz ses veriyor.

Ses seviyesi farkını test ederek öğrenirsiniz. Herhangi bir kulaklık ile farklı kartlardan ses almaya çalışın. Düz mantık, herhangi başka kulaklıkta da eşit oranda ses seviyesi elde edilir. Örneğin ben Asus tuf h7 kulaklığımla, kasanın önündeki ses kartından en yüksek seviyede ses alıyorum. Fakat kendi ses kartı daha temiz ses veriyor.
Şu an Logitech g230 kullanıyorum nasıl deneyebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı