Hyperx Cloud Silver vs Cloud 2

cataclysm

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, oyun ve müzik dinlemek için HyperX Cloud Silver ile HyperX Cloud 2 modeli arasında kaldım. Anakartim MSI MEG X570 Ace modeli. İki model arasında 150 liralık fark var. Sizce ses kartım Realtek ALC1220 codec olduğu için Cloud 2'nin fiyat farkina değer mi? Yardimci olusanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben maalesef kullanmıyorum ama o bütçede alınabilecek en iyi kulaklıklardan biri MH751.
Anladım yardımınız için teşekkür ederim açıkçası normalde fiyat aralığım maximum 300 liraydi steelseries arctis raw modeli düşünüyordum ilk başlarda ancak bu tür şeyler bir kere alınıyor.Aldıktan sonra pişman olur muyum diye sorgulayıp bütçemi zorlayıp bu aralıklara çıkarmak da mantıklı mı gerçekten müzik dinlerken ya da oyun oynarken aradaki farkı cok hissedebilir miyim verdiğim paraya değer mi sorgulamaya başladım.Ilk defa kulaküstu kulaklik kullanacağım için pek bir bilgim yok.Sizce bu paralara değer mi yoksa 200-300 tl bandında ki ürünlerde normal seviyedeki kullanıcıları tatmin eder mi?

Cloud 2'yi genelde ses kartı iyi olmayanlara veya laptopta kulaklık kullanacaklara öneriyoruz. Hatta daha çok MH752 olarak önerilir. Sizin ses kartınız iyi o yüzden bu iki seçenek arasında Cloud Silver tercih etmelisiniz.

Cloud 2'yi genelde ses kartı iyi olmayanlara veya laptopta kulaklık kullanacaklara öneriyoruz. Hatta daha çok MH752 olarak önerilir. Sizin ses kartınız iyi o yüzden bu iki seçenek arasında Cloud Silver tercih etmelisiniz.
@Sylveon Arkadaşımız Cooler Master Mh751'i önerdi.Sizce bütçeyi zorlamaya değer mi siz ne diyorsunuz tereddütte kaldım.

Rahatlık konusunda bir şey diyemem kafa yapısına ve kulak büyüklüğüne göre değişir. İkiside iyi kulaklık sınıfına girer üzmezler ancak MH751 bence biraz önde. Daha konforlu ve daha dengeli bir ses sunar. Bass konusunda biraz geride kalabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı