HyperX Cloud Silver vs HyperX Cloud Core

Sence hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    36
Aaudio control inline ve x demiş ne onlar? Bir de 12 saatlik kullanımda rahat hissettiren ve gürültüyü yok eden bir kulaklık arıyorum. Dışardan ses almasın dışarı seste vermesin. Müzik performansı başarılı olmalı(genelde dupstep dinlerim) ve FPS oyunda ses kasabilmeliyim. Bana admın yerini söylemesine gerek yok ama en azından elverişli olmalı ses kasabilmek için. Silver bu konuda beni üzmez değil mi yada Core? @Jira

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1 kullanmayacağım diyordun daha demin. Rahatlık olarak ikisi de rahattır. Arctics kulaklığın ped kısmının patentini almış sadece. HyperX dışarıya sesi çok fazla veriyor. Ses kasmak istiyorsan 7.1 daha başarılı olacaktır. Arctics 3 öneririm. @Jira

7.1 kullanmayacağım diyordun daha demin. Rahatlık olarak ikisi de rahattır. Arctics kulaklığın ped kısmının patentini almış sadece. HyperX dışarıya sesi çok fazla veriyor. Ses kasmak istiyorsan 7.1 daha başarılı olacaktır. Arctics 3 öneririm. @Jira
Arctis 3 bir ara alacaktım ama sonra vazgeçtim. Ben yazılımla uğraşmak istemiyorum. Tak çalıştır pratikliği olmalı ve kullanıcı yorumlarından anladımki Arctis 3 beni tatmin etmez. Bana tak çalıştır pratikliği lazım. Yine de alteretif olarak aklımda kalacak.

Hyperx Cloud Silver ve Cloud Core arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Kullanan ya da kullanmış olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. İyi Sosyaller...
Aralarında neredeyse hiç fark yok. Zaten artık Cloud Core satılmıyor. Silver'ı, Cloud Core'dan ayıran en büyük özellik kulaklığın kablosunun üzerine mikrofon açma, kapatma ve ses arttırıp, azaltma özelliği eklenmesidir. Ben Cloud Core kullandım, Gayet memnun kaldım. İndirimde 280 TL indirim bitmeden alınız.

Arctis 3 kullanıyorum kulaklığı ilk aldığımdan beri herhangi bir yazılım sorunuyla karşılaşmadım(tak çalıştır gibi) bazılarının aksine ses seviyesi benim için ideal hatta bazen çok yüksek ses baş ağrısı yaptığı için sesi bir miktar kısıp kullanıyorum 7.1 olayına gelirsek oyunlarda 7.1i aktif edip müzik dinlerken kapalı kullanabilirsiniz eğer ki bası sizin için yetersiz ise bass boos özelliğini de kullanabilirsiniz. Hyperx cloud modelleri ile arctis modellerini denemiş biri olarak iki kulaklıkta rahatlık konusunda kimseyi üzmez arctis modeli kafa bandı kullandığı için herhangi bir ayarlama gerektirmiyor ama hyperx cloud modellerinde kişiye uygun doğru ayar yapılırsa çok rahat bir kulaklık olduğu kesin.Benim önerim klasik model arctis 3'ten yana(2019 olmayan)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı