HyperX Cloud Stinger Core 7.1 alınır mı?

Tam olarak bu gün elime ulaştı. Rahatlık konusunda güvenerek alabilirsin diyebilirim. Padları gerçekten rahat. Mikrofon konusunda da için rahat olsun cidden çok kaliteli. Kullandığım harici mikrofonu satmaya karar verdim diyebilirim. 7.1 konusunda bir sıkıntım var bende araştırıyorum. Aktif ettiğim zaman sesler yankı yapıyor aynı zamanda dınn diye bir ses oluyor. Beta olan HyperX'in programından kaynaklı olabilir. Kulaklık sorunsuz diyebilirim. "Sanal" 7.1 olduğu için anlattığım problemin kulaklıkla pek alakası olmadığını belirtmek isterim. Zaten birçok oyuncu Sanal 7.1 önermiyor. Surround kalitesi bile emin ol gerçekten çok iyi. Arkasında bir tekerlek var ve bu sayede kulaklığın kendi sesini kısabiliyor ve açabiliyorsun. Mikrofonu yukarı kaldırınca kapanıyor aşağıya indirince açılıyor. Açıkcası ben kulaklıktan pek memnunum. Öneririm ki İtopya'da 450 TL gibi bir fiyata satılıyor.
Bende de o sorun vardı fakat dili değiştirince düzeliyor ben Almanca yaptım ve düzeldi HyperX Geunity uygulaması dili.Bende bu çözümü araştırırken bu sitede birisinin yazdığını gördüm ve ben şuan çok memnunum kulaklıktan oyun ve müzik deneyimi falan olsun mükemmel tavsiye ederim :)
Şöyle eski modelinden bile ucuzladı fiyatı ve 7.1 olmasına rağmen 7.1 özelliğini aktif edince sesler karışıyor ve dınn dınn diye uğultular oluyor. Bunu servise gönderdikten sonra fiyatının düşmesi de garip.
dili değiştirseydiniz keşke ama akla gelmesi de zor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı