HyperX Cloud Stinger Core mikrofonu çalışmıyor

Rimec

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, kulaklığımı alalı 6 ay oluyor. Gayet memnundum fakat şu an mikrofonum aktif olmasına rağmen çalışmıyor. Aygıt yöneticisinden driveri silip denedim ama çalışmıyor. Ürünün garantisi var. Sizce ne sorun olabilir ve HyperX garantisi iyi midir?

1622919607194.png

Hocam son NVIDIA güncellemesini yaptınız mı? (Ekran kartınız NVIDIA ise)
Evet dün yaptım
Uygulamasında mikrofon açma kapama ya da ses ayarlama gibi bir seçenek var mı?

1622920051460.png

Uygulaması böyle açık gözüküyor ama.
Hocam son NVIDIA güncellemesini yaptınız mı? (ekran kartınız NVIDIA ise) son sürüm çok sıkıntılı ben de mikrofon sorununa yol açtı.

Eski sürüme geçsem düzelir mi acaba? Denemeye değer mi :D

Evet dün yaptım

Eki Görüntüle 1057212

Uygulaması böyle açık gözüküyor ama.
Benimde mikrofon sorunum vardı. Bir tık eski sürümü yükledim düzeldi.

Benim de mikrofon sorunum vardı. Bir tık eski sürümü yükledim düzeldi.

DDU ile silip eski sürümü kuracağım umarım düzelir ya: 8

DDU ile silip eski sürümü kuracağım umarım düzelir ya: 8
Hocam bu linkteki çözüm olarak işaretlediğim linkteki DDU ile kaldırdıktan sonra direkt yükleyin. Ondan sonra sistemi yeniden başlatın düzelmez ise kulaklığı tak çıkar yapın yine olmazsa ben bilmiyorum hocam.

Hocam bu linkteki çözüm olarak işaretlediğim linkteki DDU ile kaldırdıktan sonra direkt yükleyin. Ondan sonra sistemi yeniden başlatın düzelmez ise kulaklığı tak çıkar yapın yine olmazsa ben bilmiyorum hocam.

Maalesef dostum düzelmedi garantiye veririm pazartesi artık ya aldığım yere şanssızlık.
Maalesef dostum düzelmedi garantiye veririm pazartesi artık ya aldığım yere şanssızlık.

Evet dostum bugün bilgisayarı açtığımda kendi kendine düzeldi mikrofon çalışır halde çok şaşırdım dediğin gibi bence NVIDIA kaynaklı olabilir ya.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı