Çözüldü DPC_WATCHDOG_VIOLATION hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
DDU ile eski sürücüyü kaldırın ve aşağıdaki sürücüyü kurun. Yeni sürücü sorunlu ve sorunun kaynağı da bu.

Diğer konunuzdan geldim :)
ilk önce sfc/scannow ve DISM komutlarını uygulayın.
Ekran kartı ile ilgili bir sorun yaşamışsınız, DDU ile tekrar kaldırın ve aygıt yöneticisinde temel görüntü bağdaştırıcısına sağ tıklayın ve cihazdan kaldır deyin. Bilgisayarı yeniden başlatın. (otomatik sürücü güncelleme açık olmalı)
Kaspersky kaldırın şimdilik.

Diğer konunuzdan geldim :)
ilk önce sfc/scannow ve DISM komutlarını uygulayın.
Ekran kartı ile ilgili bir sorun yaşamışsınız, DDU ile tekrar kaldırın ve aygıt yöneticisinde temel görüntü bağdaştırıcısına sağ tıklayın ve cihazdan kaldır deyin. Bilgisayarı yeniden başlatın. (otomatik sürücü güncelleme açık olmalı)
Kaspersky kaldırın şimdilik.
DISM nasıl yapıyoruz?

Merhaba, genel bir ekran kartı sürücüsü güncelleme hatası sorunu duruyor.

Dün ekran kartıma güncelleme geldi, her zamanki gibi yaptım. En güncel sürümde bu hatayla karşılaştım, eski sürümü kurdum 1 saattir mavi ekran almıyorum.

DDU ile temizleyip, eski sürüm kurmayı dener misiniz?

Şimdi DISM'e geçin.
Hocam bi' anda sistem dondu ve son anda fotoğraf aldım.
20210604_163712.jpg
20210604_163711.jpg

DDU ile eski sürücüyü kaldırın ve aşağıdaki sürücüyü kurun. Yeni sürücü sorunlu ve sorunun kaynağı da bu.

Çözüm

Hocam konu sahibinin önceki konusunda söylemiştim ama en son WHQL sürümde sorun var herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı