HyperX Cloud Stinger Dışarıya Ses Gitme Sorunu

jekcz

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, ben geçtiğimiz günlerde Hepsiburada.com'dan HyperX Cloud Stinger satın aldım ve elime ulaştı. Güzel bir kulaklık hoş fakat bir sorunum var. Arkadaşlarla oyun oynarken bendeki silah sesleri, çatışma sesleri, korna veyahut diğer çevre sesleri çok az bile olsa onlara gidiyor. Kulaklığın kutusunu çöpe attım hani belki içinde bu kulaklığa özel bir uygulaması falan vardır indiririm falan diye düşünmüştüm ama kutu çöpte olduğu için o da gitti. Ben de HyperX'in kendi sitesine bakmayı denedim bulamadım yardımcı olacak bir arkadaş var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord'dan bahsediyorsanız, kulaklık kaynaklı olmayan problemler olabiliyor. Ben mikrofonumu kapattığımda sistem seslerimin karşıya gitmesi gibi bir sorunla karşılaşmıştım. Başka bir program üzerinden ses kaydı alarak teyit edin böyle bir sıkıntı varsa.

Discord'dan bahsediyorsanız, kulaklık kaynaklı olmayan problemler olabiliyor. Ben mikrofonumu kapattığımda sistem seslerimin karşıya gitmesi gibi bir sorunla karşılaşmıştım. Başka bir program üzerinden ses kaydı alarak teyit edin böyle bir sıkıntı varsa.
Merhaba,
Ben de mikrofonumu kapattığımda karşı tarafa değişik ''ben'' kaynaklı olmayan seslerle karşılaşıyorum. Nasıl çözdünüz acaba sorununuzu ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı