HyperX Cloud Stinger kulaklık pedi ve kafa bandı önerisi

Syhonial

Decapat
Merhaba arkadaşlar,

2.5 senedir kullanmış olduğum kulaklığın kulak pedleri ve kafa bandları artık bayağı eskidi. Önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır?

Sana zahmet atar mısın bir de vergi kargo işleri nasıl oluyor kaç lira fiyat koyuyor üstüne
US $2.69 15% OFF|Köpük kulak yastıkları kulak pedleri sünger yastık yedek elastik kafa bandı kafa bandı kiriş HyperX bulut uçuş Stinger|Kulaklık Aksesuarları| - AliExpress hocam şu satıcıdan aldım. Vergiyi satıcıdan rica ettim en düşük gösterdi 16tl çıktı vergi olarak. Siz de bir kendiniz bakın çünkü indirim kuponları filan derken fiyat değişebiliyor. Kargoyu takipli yolluyorlar. Bana kargoya verdiğinden itibaren 1 hafta da geldi. Yurtiçine girdikten sonra ptt üzerinden kargonuzu takip edebiliyorsunuz. Kargo eve geldiğinde vergiyi de ödeyip teslim alıyorsunuz.

US $2.69 15% OFF|Köpük kulak yastıkları kulak pedleri sünger yastık yedek elastik kafa bandı kafa bandı kiriş HyperX bulut uçuş Stinger|Kulaklık Aksesuarları| - AliExpress hocam şu satıcıdan aldım. Vergiyi satıcıdan rica ettim en düşük gösterdi 16TL çıktı vergi olarak. Siz de bir kendiniz bakın çünkü indirim kuponları falan derken fiyat değişebiliyor. Kargoyu takipli yolluyorlar. Bana kargoya verdiğinden itibaren 1 hafta da geldi. Yurtiçine girdikten sonra PTT üzerinden kargonuzu takip edebiliyorsunuz. Kargo eve geldiğinde vergiyi de ödeyip teslim alıyorsunuz.

Kafa bandına gerek yoktu ama link için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı