HyperX Cloud Stinger mikrofon düşme problemi

CasualUser

Hectopat
Çoğunuzun bildiği üzere HyperX Cloud Stinger'ın mikrofonunu yukarı kaldırınca kendini muteliyor. Kulaklığı yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve birkaç hafta önce mikrofonu düşmeye başladı. Yani kullanmak istemediğim zaman yukarı kaldırdığımda kulaklık mikrofonu tutmuyor ve mikrofon aşağı düşüyor (ve sonucunda da açılıyor). Muhtemelen bir parçası gevşemiştir ve tamiri aşırı kolaydır fakat bozarım diye açmak istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Aynı sorunu yaşıyorum bir çözüm bulamadım.
Kulaklığın mikrofon olan kısmını açtığımda mikrofonun yukarı aşağı yapmasını sağlayan şeyin vidasının gevşediğini gördüm. Sıktıktan sonra ilk günkü gibi oldu. Fakat dikkat et aşırı hassas yanlışlıkla kabloyu kopardım ben mikrofon bozuldu. Geri kaynaklamak zorunda kaldım. Şu an çalışıyor, düşme problemi de yok.

Kulaklığın mikrofon olan kısmını açtığımda mikrofonun yukarı aşağı yapmasını sağlayan şeyin vidasının gevşediğini gördüm. Sıktıktan sonra ilk günkü gibi oldu. Fakat dikkat et aşırı hassas yanlışlıkla kabloyu kopardım ben mikrofon bozuldu. Geri kaynaklamak zorunda kaldım. Şu an çalışıyor, düşme problemi de yok.

Vidayı bulamadım ya da buldum ama sonuna kadar sıktığımda hiçbir işe yaramadı.

Açtım baktım 2 adet vida vardı ikisini de sıktım ama hiçbir işe yaramadı.
@CasualUser yardımcı olabilir misin rica etsem?
Lütfen yardımcı olurmusun?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı