HyperX Cloud Stinger nasıl?

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
HyperX Cloud Stinger modelini düşünüyorum ama aklımda bazı sorular var.
Yazılım
Belki bana araştırsan bulursun diyeceksiniz ama gerçekten bulamadım. Bir HyperX yazılımı buldum ama onda da HyperX Cloud Stinger Core ve HyperX Cloud Stinger s destekleniyordu. Düz HyperX Cloud stiger bulamadım.
Renk farkı
Amazon'dakinin logoları kırmızı ama kendi sitesindeki kulaklıkların logoları beyaz. Farkı nedir?
Konu zamanla güncellenebilir takibe alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de yakın zamanda 400-500 tl civarında bayağı bir piyasayı araştırdım. Seçenekler:
Arctis 1
G432
HS60
Kraken X

Ben HS60 aldım. Ama şahsen önermem HS60'ı. Sebepleri ise kulaklığın mesh yapısından dolayı belli bir ses seviyesinden sonra mikrofonun yankı yapması, kulak padlerinin terletmesi, ses seviyesinin biraz az olması vb. Ben malzeme kalitesinden dolayı almıştım ama bu gibi bazı biraz özellikler üzdü. Şimdiki aklım olsa net G432 alırdım.

Ben de yakın zamanda 400-500 TL civarında bayağı bir piyasayı araştırdım. Seçenekler:
Arctis 1.
G432.
HS60.
Kraken X.

Ben HS60 aldım. Ama şahsen önermem HS60'ı. Sebepleri ise kulaklığın mesh yapısından dolayı belli bir ses seviyesinden sonra mikrofonun yankı yapması, kulak padlerinin terletmesi, ses seviyesinin biraz az olması vb. ben malzeme kalitesinden dolayı almıştım ama bu gibi bazı biraz özellikler üzdü. Şimdiki aklım olsa net G432 alırdım.

Hocam bende baktım onlara ve şöyke söyleyeyim, Arctis 1'in ses kalitesi hoşuma gitmedi iade ettim. G332 aldım ama konforu ve malzeme kalitesi hoşuma gitmedi iade ettim. HS60 aldım ama çok sıkıyordu ve iade ettim. Kraken X'e baktım ama Razer'ın kulaklıkları çok önerilmiyor diye vazgeçtim. Bana en mantıklı seçenek HyperX gibi geliyor. Artık o da olmazsa Rampage Furyx'e doğru gidiyoruz bakalım 😅.

Daha ne kadar konu açacaksın :D? Biraz güven ya, iyi diyorsak iyidir. Bu kadar sıkıntı yapanı görmedim. Hem yazılımı ngenuity de gerek yok ki yazılıma, bunu takmana gerek yok.

Ben de yakın zamanda 400-500 tl civarında bayağı bir piyasayı araştırdım. Seçenekler:
Arctis 1
G432
HS60
Kraken X

Ben HS60 aldım. Ama şahsen önermem HS60'ı. Sebepleri ise kulaklığın mesh yapısından dolayı belli bir ses seviyesinden sonra mikrofonun yankı yapması, kulak padlerinin terletmesi, ses seviyesinin biraz az olması vb. Ben malzeme kalitesinden dolayı almıştım ama bu gibi bazı biraz özellikler üzdü. Şimdiki aklım olsa net G432 alırdım.
G432’den daha iyi ki. İyi ki almamışsın. O iğrenç kumaş padleri ve kötü mikrofonu yüzünden bile alınmaz. Ortalama performans ve iyi malzeme kalitesi (kötü gibi gözükse de dayanıklı) Hem o dizdiklerinden müzik ve oyun performansı olarak en iyisi HS60 zaten. O yankıya ben de katılıyorum. Arctis 1 daha rahattı ama performansı ve malzeme kalitesi HS60’dan kötü.

Son düzenleme:
Güveniyorum sadece yazılımını bulamadım ve bir de renk farkı olayı var. Onu da konuya yazdım.

Birazdan kastınız 233 TL mi?
Renke ne olmuş? Aynılar sadece renkleri farklı. Neyi anlamadığını çözemedim. Yazılımı yoksa yok, zaten 7.1 surround sound olsa bile gereksiz bir özellik.

Yeni konular

Geri
Yukarı