HyperX Cloud Stinger S kulaklığın sesi kısıldığında sadece sağ tarafın sesi kısılıyor

SLAYER15

Hectopat
Merhaba. Yakın zamanda HyperX Cloud Stinger s satın aldım.

Windows sesini %100 yaptığımda iki taraf da eşit, hiçbir sorun yok ama Windows sesini kıstığımda sağ taraf gerçekten doğru bir şekilde kısılırken sol tarafın sesi hiç azalmıyor, hep %100. denge kısmından baktığımda ikisi de 35 diyelim, örneğin normal bir video izlerken sol taraftan daha çok duyuyorum ve ters taktığımda falan yine sol taraf daha fazla (kulaklığın sol tarafı). Kulaklık telefonda düzgün çalışıyor. Eski kulaklığım düzgündü ve %99, 9 ihtimalle bu kulaklıkta da bir sorun yok. Çünkü anlamadığım bir şekilde bilgisayar açıkken kulaklığın takılı olduğu USB girişini değiştiğimde (yanında gelen USB Dongle'ı kullanıyorum) ve Windows sesini kıstığımda 2 tarafın da sesi kısılıyor (USB 2.0, 3.0 falan fark etmeksizin USB Dongle'ın uyduğu tüm girişlerde) fakat bilgisayarı yeniden başlattığımda tekrar normal bir video açtığımda sol taraf daha yüksek oluyor ve dengeden kontrol ettiğimde iki taraf da eşit gözüküyor. Tekrar değiştiğimde tekrar düzeliyor ancak yeniden açtığımda yine sorun oluşuyor. HyperX NGenuity ve sitesindeki driver isimli farklı bir şeyi de yüklü. Realtek ses sürücüsü de yüklü (Realtek ses sürücüsü yokken de bu sorun vardı).

Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Ne yapmalıyım? Anakartım A320M Pro-e, anakartın içinde bulunan ses kartı Realtek ALC887. bu arada Windows sorun giderme sorun bulamıyor. Cevaplarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı