Satılık HyperX Cloud Stinger Stereo Gaming Kulaklık

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
HyperX'in kalitesini anlatmama zaten gerek yok, ihtiyaçtan dolayı satıyorum. Ürün kısa bir süre önce alınmış, az ve tertemiz kullanılmış, sıfırdan farksızdır. Alan kişiyle kutusuyla birlikte gönderilecektir. Kutu içeriğinde eksik tek bir kağıt bile yoktur, her şeyi tam olarak gönderilecektir.
Pazarlık payı vardır. Fiyat 170 TL

Güncel fiyat 150 TL.

Hayırlı satışlar. Dostum kulaklığı aldığın yer ve fatura tarihi nedir ?

Adeks Store'dan almıştım. Fatura tarihine baktım, meğer 3 gün sonra 1 yıl olacakmış. Kusura bakmayın, çok aktif ve çok fazla kullanmadığımdan o kadar süre olduğunu düşünmedim. Zaman epey hızlı geçmiş. Dediğim gibi her şeyi yeni ve eksiksiz yerli yerinde durmaktadır. Az önce kutuyu açtığımda faturadan gördüm, unuttuğum bir şey daha varmış;

Yanında HyperX Fury XL Mouse Pad hediye gelmişti, onu da vereceğim yanında.

Doğrudur dostum estafrullah ne kusuru. Ürünün mümkünse fotoğraflarını paylaşır mısın ?

Resimleri düzelttiğim halde, nedense yan gelmiş.

WhatsApp Image 2017-10-08 at 17.57.47.jpeg WhatsApp Image 2017-10-08 at 17.57.47(1).jpeg WhatsApp Image 2017-10-08 at 17.57.48.jpeg WhatsApp Image 2017-10-08 at 17.57.48(1).jpeg WhatsApp Image 2017-10-08 at 17.57.49.jpeg

Kulaklık gerçekten temiz görünüyor. Şu an bir kamera almaya çalışıyorum satıcıyla anlaşabilirsem. Eğer onu alabilirsem kulaklığı 1-2 hafta ertelemem gerekecek. O zamana kalmış olursa mutlaka alırım, kalmazsa da sağlık olsun. Bu arada kulaklığın garantisi ne zaman bitiyor ve hangi şehirde elden verme şansın olur ?

Son düzenleme:
İstanbul veya Kocaeli'de elden verme şansım var. İsterseniz sahibinden.com'da get ilan da açabilirim. Hocam, garantisinin bitmesine tam 5 gün 1 yıl var.

WhatsApp Image 2017-10-08 at 18.50.23.jpeg

Tamamdır dostum teşekkür ederim ilgine alakana. Kamera işini hallettiğimde satılmamış olursa mutlaka irtibata geçeceğim.

Geri
Yukarı