HyperX Cloud2 teknik servis rezaleti

• Konuyu başlatan xylm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 985

xylm

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Kulaklığımı kutusunu açtığım günden bugüne kadar ses almakta sorun yaşıyorum. (Biliyorum herkes bu kulaklıktan memnun ve tavsiye ediyor ben de bu nedenle almıştım) sorunumu çözümleyemeyince teknik servise gönderdim. Kulaklığın teknik servisinden döndükten sonra şu not vardı. Kulaklığınız hiçbir işlem görmedi çünkü çatlak mevcuttu. Bu teknik servis benim kulaklığın çatlak olduğunu idda edebilmesi çok saçma geliyor lakin çatlaksa da benim kulaklığın hiçbir şekilde düşmedi düşürülmedi. Ayrıca bu nedenle herhangi bir çözüm sunulmayacağını idda ediyor. Buraya kadar yine de kabul ettim söylediklerini bir şekilde. Ancak kulaklık aşırı bir şekilde esnemişti. Bunu kulaklık kısmında değil mikrofon kablo kısmında da gözlemleyebilmek mümkün. Bunu da kabul etmemektedirler. Yine benim için sıkıntı yok. Başka model bir kulaklık ile yoluma devam ederim. Ancak yapılan muamele ve söylenenler tamamen gerçek dışı siz kullanıcılara bilgi olması adına yaşadığım olayı paylaşmak istedim. HyperX Cloud 2 ve teknik servisi ve markası benim için tamamen hayal kırılığı oldu. Siz kendi kararınızı kendiniz verirsiniz. Ben bundan sonra HyperX satan mağazadan bile alışveriş yapmamayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı