HyperX Teknik Servis Rezaleti

Daha fazla  
Herkese merhabalar teknik servis ile yaşanan rezilliği size anlatmak isterim.

21 Ekim 2021 tarihinde HyperX Cloud 2 kulaklığımı deri yastıklarının aşınması ve mikrofon ses algılamama sorunundan servise gönderdim gönderdiğimden itibaren tam olarak üstünden 2 hafta geçti ve bugün kulaklık ürün onarılmıştır diye elime ulaştı bir sevinç ile kutuyu açtım bir de ne göreyim hiçbir şeye dokunulmamış servis raporunda şu yazı yazmaktadır "Menteşe kısmında ki kılcal çatlaklardan dolayı üretici tarafından ürün garanti kapsam dışı olarak değerlendirilmiştir" bu yazıyı gördükten sonra adamların hatlarını resmen meşgul ettim derdimi anlattım bakın dedim bu kulaklık garantide 2 haftadır bekliyor bir kişinin aklına gelmez mi müşteriyi arayalım bu konu hakkında bilgi verelim ücretli değişim isterse ücretli değiştirelim ve şunu eklemek isterim diğer firmalar harici ilk defa bu firmada teknik servis elemanı ile konuştum detaylara girmeyeceğim arkadaşa biraz sinir püskürdüm kendisinin cevabı şudur "Garanti dışı kaldıysa ürün bir şey yapamayız ürünün onarılmasını ücretli talep ederseniz duruma bakılır" denildi sonra sinirlendim kapattım daha sonra aynı firmayı aradım müşteri temsilcisi ile konuştum müşteri temsilcisi dedi ki bana "Zaten kulaklık bütün haliyle işlem görüyor eğer kulaklıkta fiziksel hasar olmasaydı ürün yenisi ile değiştirilecekti" ve size fiziksel hasarın olduğu kısmın fotoğrafını göstereceğim şimdi bu hasardan garantisi dışı değerlendiriliyorsa gerçekten rezil bir firma HyperX benim gözümde bitmiştir artık.

Dosya Ekleri

• IMG20211109135950.jpg
    IMG20211109135950.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleyen: Moderatör:
Attım zaten konuyu açtığım yazının dosya eklerinde varEki Görüntüle 1210148
Yok mu yardım edebilecek hangi yolları izlemeliyim
Eklerde gözükmüyordu bende, o yüzden sordum. Oradaki kılcal bir çatlak yüzünden diğer kısımları tamir etmemeleri çok saçma. Ama THH'ye başvursan dahi lehine sonuç çıkacağının garantisi yok. En iyi yapılacak şey eğer pedler aşırı pahalı değilse ücreti karşılığında değiştirmek.

Eklerde gözükmüyordu bende, o yüzden sordum. Oradaki kılcal bir çatlak yüzünden diğer kısımları tamir etmemeleri çok saçma. Ama THH'ye başvursan dahi lehine sonuç çıkacağının garantisi yok. En iyi yapılacak şey eğer pedler aşırı pahalı değilse ücreti karşılığında değiştirmek.
Ya en az kulaklık yastıkları 90₺ mikrofon 170₺ civarı ben şimdi kulaklığın yarı fiyatını niye vereyim ki giderim satarım üstüne de bu parçalara vereceğim parayı eklerim 800₺ civarına LOGİTECH kulaklık alırım
Tam bir rezalet yani
Birde menteşeyi sökmüşler vidaların boyası atmış ya takarken çok fazla sıktılar çatladı veya söktükten sonra ellerinden düştü bir şey oldu yani serviste kesin yani
@ItsAllGoodman

Son düzenleme:
Ben HyperX garantisinden memnun kalmıştım, hızlıca çözmüşlerdi. Global siteden mail atmayı deneyin, alakasız yerden garanti dışı deniliyor pedlerin aşınmasıyla orasının alakası yok diye belirtin belki yardımcı olurlar.

Yardımcı oldular teknik servis ile iletişime geçtiler kulaklığımın garantisinin bitmesine rağmen teknik servis bana mail üzerinden geri dönüş yaparak ürünü tekrar inceleyeceklerini söyleyip ürünü tekrar göndermemi istediler ve sonuç olarak ürünüm yenisi ile değiştirildi ama kullanıcıyı böyle işlerle uğraştırmaları hiç hoş olmuyor benim açımdan

Geri
Yukarı