HyperX duocast driver inmiyor

Tay3rkt

Centipat
Merhaba, dün HyperX duocast aldım ama driver inmiyor yaklaşık. 3 saat kadar bekledim bir ilerleme yok, bazı arkadaşlar Windows 11 ile ilgili bir sorundur dedi. Bilen varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun şuan bendede var, aynı cihazda, hyperx teknik destek ile konuştum, programı kaldır yeniden kur falan diyor boş boş, çözemedim, çözebildiysen yazar mısın?

Dostum sorun Windows 11 ile ilgiliymiş Reddit'te araştırma yaptım Windows 10'a geç dediler geçtim düzeldi.
Bende kendim çözdüm, biraz uğraşıp, yazayım diğer arkadaşlar faydalansın. Başka bir w10 olan pcye ngenuity yükledim mikrofonu oraya bağlayıp driverı uptade ettim sonra kendi ana bilgisayarıma tekrar bağladığımda uptade istemeden kullanabildim. Sorun yaşayan arkadaşların bilgisine, w11 yüklü ana bilgisayarda.

Bende kendim çözdüm, biraz uğraşıp, yazayım diğer arkadaşlar faydalansın. Başka bir w10 olan pcye ngenuity yükledim mikrofonu oraya bağlayıp driverı uptade ettim sonra kendi ana bilgisayarıma tekrar bağladığımda uptade istemeden kullanabildim. Sorun yaşayan arkadaşların bilgisine, w11 yüklü ana bilgisayarda.
Merhaba, dün HyperX duocast aldım ama driver inmiyor yaklaşık. 3 saat kadar bekledim bir ilerleme yok, bazı arkadaşlar Windows 11 ile ilgili bir sorundur dedi. Bilen varsa yazabilir mi?
hocam uygulamasında noise reduction var onu açınca sizin seste farklılık oluyor mu bende çalışmıyor sanırım

Bende kendim çözdüm, biraz uğraşıp, yazayım diğer arkadaşlar faydalansın. Başka bir Windows 10 olan PC'ye NGenuity yükledim mikrofonu oraya bağlayıp driverı Update ettim sonra kendi ana bilgisayarıma tekrar bağladığımda Update istemeden kullanabildim. Sorun yaşayan arkadaşların bilgisine, W11 yüklü ana bilgisayarda.

Dostum teşekkürler dün kafama dank etti bir daha deneyim dedim direkt yükledi galiba yazılımsal bir sorunmuş.

Hocam uygulamasında noise reduction var onu açınca sizin seste farklılık oluyor mu bende çalışmıyor sanırım.

Evet benim sesimi çok kötü yapıyor berbat oluyor yani bence açmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı