HyperX Fury s Speed vs SteelSeries QCK+

Bütçe
200

aRD1

Femtopat
Daha fazla  
Kayganlık daha önemli benim için hangisi daha kaygan ve daha uzun ömürlü olur large alacağım HyperX 180 SteelSeries 200 TL ikisini de alabilirim hangisinde daha iyi kayacaksa onu alacağım fakat bu Fury s Speed'i pek önermiyorlar farem HyperX PulseFire haste aslında kulakligimda HyperX o yüzden set gibi bir şey yapmak istiyordumda yine de hangisi daha kaygansa onu alacağım önerilerini bekliyorum ya da 220 TL'yi geçmeyecek bir mouse pad önerebilirsiniz.

QCK+ kullanıyorum ikinci defadır. Öncekini 5 yıl kullandım şimdiki 4. yılında. Ömrünün sonuna kadar kondisyonu iyi. Ömürlük ve kaygan. Dikkat edin sahtesi çoktur. Vatan, Teknosa, Mediamarkt gibi sahte ürün satma ihtimali olmayan yerlerden alın. Kuzenim Hepsiburada'dan aldı sahteydi.
Bir de yıkamayın. Tozu için silkeledikten sonra pamuklu bir bezi (eski atlet kullanıyorum) kolonyalayıp silin. Uzun yıllar kondisyonunu korur. Değişik bölgelerde farklı aşınma ve çökme gibi defermasyonlar farenizin padin her yerinde aynı performansı vermesini engeller. Kas hafızanız oluşmaz.
Kalın, plastik tırtıklı ve kenarı dikişli padler beni frenliyor gibi geliyor bu pade alıştıktan sonra.

İkisini de 1 yıldan fazla kullandım ve bana göre tartışmasız HyperX daha kaygan. SteelSeries QCK bence tam kontrol sevenler için ayrıca yüzeyi daha çabuk sertleşiyor. 1 senedir HyperX kullanıyorum ve aşırı memnunum. Ben de kullanıcı yorumlarına baktığımda HyperX'in kötü yorumlar aldığını görüp SteelSeries almıştım. Başlarda SS de güzeldi ancak biraz zaman geçtikten sonra o kayganlığını yitiriyor maalesef. HyperX için ciddi söylüyorum ilk gün ki kayganlığına çok yakın diyebilirim.

Bende Glorious XL var dokusu QCK'dan güzel bence, QCK'ya çok benziyor. Senin bu ikisi arasından QCK alınır kenarlarının açma yapmasını saymazsak. Edit: Glorious da pahalanmış.

Kayganlık daha önemli benim için hangisi daha kaygan ve daha uzun ömürlü olur large alacağım HyperX 180 SteelSeries 200 TL ikisini de alabilirim hangisinde daha iyi kayacaksa onu alacağım fakat bu Fury s Speed'i pek önermiyorlar farem HyperX PulseFire haste aslında kulakligimda HyperX o yüzden set gibi bir şey yapmak istiyordumda yine de hangisi daha kaygansa onu alacağım önerilerini bekliyorum ya da 220 TL'yi geçmeyecek bir mouse pad önerebilirsiniz.
Fury S Pro. Speed değil. Pro olanı almanız çok önemli.

Geri
Yukarı