HyperX Fury vs Corsair Vengeance RAM

erennkanatt

Centipat
Selamlar, hangisinin soğutması daha iyidir? Kingston ömür boyu garantili diye biliyorum ama Mediamark'ta 2 yıl garanti yazıyor soğutma için sordum yoksa 2'side aynı bence. Ama galiba Kingston daha iyi 3200 MHz çünkü. Soğutması daha iyiyse de hemen alacağım fiyatlar da aynı.

Linkler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son 4-5 sistemimdeki RAM markalarımın hepsi Kingston Hyper X idi. Şimdiki sistemimde Corsair Vengeance kullanıyorum ve Hyper X'in daha iyi bir heatsink'i var diyebilirim. Gerçekten kaliteli yapıyor RAM'leri. Corsair alınabilir ama 3000-3200 farkı olduğu için Hyper X daha mantıklı.
Hocam profil fotoğrafı bi filmden mi alıntı merak ettim 😀 görüşleriniz için teşekkürler bu arada.

@erennkanatt
Yok, bir moderatörün koymuş olduğu profil fotoğrafı. Forumda cosplay'i yapılmıştı bir zamanlar herkes kullanıyordu. Sonra eskisine döndüler, ben dönmedim çünkü eskiden bir profil fotoğrafım yoktu. :D Bu gayet iyi zaten, iyi bir PP bulmak zor oluyor.

İkisi de gayet iyi Ramlar üretiyor. Fiyat / Frekans farkına göre değerlendirip makul olanı alabilirsiniz. Binaenaleyh iki marka da üzmez.

Geri
Yukarı