HyperX Haste vs DeathAdder V2

Merzey

Centipat
Daha fazla  
Tutuşum palm grip. HyperX Haste 600-750 arasında değisiyor. DeathAdder V2 de 1000 lira. Sizce hangisi alinmali? V2 daha iyi diye biliyorum ama aradaki farka değer mi? Bir de delikli mouselarda el terlemesi sıkıntı yaratır mı?

Eksileri nelerdir?

9 aydır V2 kullanıyorum. Dilediğinizi sorabilirsiniz tek tek cevaplarım. Kablolu farelerde, en azından Türkiye pazarında lider V2. Daha iyisi yok.

İmza bölümümde Pulsefire Haste incelemem var ve bu fareye ben de DeathAdder V2 üzerinden geçiş sağladım, dilerseniz makalemi okuduktan sonra buradan konuşabiliriz.

Hocam artar diye aldım ama kutuyu açmadim sizce kalsinmi iade edeyim mi?
1000TL yakınında da en iyi mouse'lardan birisi. Eğer sıkıntı değilse iade edip fiyatının düşmesini veya indirim almasını beklemek mantıklı gibi. Normalde satıldığı fiyat 600-800TL arasında değişirken 1000TL'ye fırladı birden. Size kalmış hocam.

1000TL yakınında da en iyi mouse'lardan birisi. Eğer sıkıntı değilse iade edip fiyatının düşmesini veya indirim almasını beklemek mantıklı gibi. Normalde satıldığı fiyat 600-800TL arasında değişirken 1000TL'ye fırladı birden. Size kalmış hocam.
Pek düşmez heralde normalde daha düşük bütceli bir sey alcaktim. Ama hem dolarin artma ihtimali var hem de kaliteli bişe alıp uzun süre kullanmak istiyorum.

Palm tutuyorsan Haste sorgusuz sualsiz elendi, çünkü ergo bir mouse değil, simetrik bir mouse. Palm için ergo bir mouse lazım. DeathAdder V2 buna uygun ama tam aradığın mouse yine DeathAdder V2 değil.

Basilisk V3 en temiz tercihtir.

İmza bölümümde Pulsefire Haste incelemem var ve bu fareye ben de DeathAdder V2 üzerinden geçiş sağladım, dilerseniz makalemi okuduktan sonra buradan konuşabiliriz.
Hocam hasteyi denedim ve hoşuma gitti fakat delikli olmasi beni rahatsiz edebileceğini düşünüyorum. Scak bir şehirde yasadigim icin yazın elim cok terlerse mouseye zarar verebilecegini düşünüyorum ne dersiniz?

Hocam hasteyi denedim ve hoşuma gitti fakat delikli olmasi beni rahatsiz edebileceğini düşünüyorum. Scak bir şehirde yasadigim icin yazın elim cok terlerse mouseye zarar verebilecegini düşünüyorum ne dersiniz?
Terden dolayı elinizden su damlası akacak radeye geldiyse -bana kalırsa- zarar olabilir fakat, insanlık hali olarak normal derecede bir terleme söz konusuysa herhangi bir sorun olmaz. Hem bu farenin delikli olması terlemeyi az da olsa engeller çünkü avuç içiniz delikli yerlerden hava alıyor :).

Geri
Yukarı