HyperX Haste vs Razer DeathAdder V2

Bunda biraz daha iyi gibi. Zaten 4107 idi şimdi 6'yı deniyorum. Sorun şu ki FPS oyunu oynamayan oyuncular problemi fark etmiyor ama mouse hiç stabil bir mouse değil. Yani e spor seviyesinde bu mousela oynamak mümkün değil.
Ben böyle bir sorun yaşamadım açıkçası, garantiye göndermeyi neden denemiyorsunuz.

Neler denediğimi bir bilsen. Bununla ilgili bir konu da açmıştım.
Okudum konuyu. En azından paranızı kurtarmış olmanıza sevindim. Bu olay random oluyor sanıyorum, ben elimdeki mouse'la replicate etmek istesem şunu yaparsan kesin olur dediğiniz bir şey var mı? Ben de denemek isterim. Battlefield oynuyorum genelde, hem yüksek DPI kullandığım için (1300 DPI) hem de oyun Valorant kadar hızlı olmadığından ben deneyimlememiş olabilirim. Internette bir sürü insan olmuş sizin yaşadığınız sorunu yaşayan.

Okudum konuyu. En azından paranızı kurtarmış olmanıza sevindim. Bu olay random oluyor sanıyorum, ben elimdeki mouse'la replicate etmek istesem şunu yaparsan kesin olur dediğiniz bir şey var mı? Ben de denemek isterim. Battlefield oynuyorum genelde, hem yüksek DPI kullandığım için (1300 DPI) hem de oyun Valorant kadar hızlı olmadığından ben deneyimlememiş olabilirim. Internette bir sürü insan olmuş sizin yaşadığınız sorunu yaşayan.
Evet dediğim gibi mouse stabil değil. 4.1.0.6 sürümündeysen yapmayabilir. 7 ye geçersen csde deatmatch girip veya fortnite oynuyosan bu gibi oyunlarda hızlı oynadığın zaman farkedersin.

Geri
Yukarı